Home / Листи до редакції / Жителі Спасова та Перв’ятич вийшли на толоку

Жителі Спасова та Перв’ятич вийшли на толоку

Напередодні Великодня Перв'ятицький сільський голова Богдан Сорока зібрав громаду Спасова і Перв'ятич на толоку. Селяни активно прибрали свої садиби, а також впорядкували роздільні смуги доріг,  цвинтарі, позрізали зайве гілля дерев вздовж дороги Перв'ятичі  Тартаків… Б. Сорока також працював наполегливо. Особливо гарно тепер виглядають верби уздовж дороги Перв'ятичі  Спасів, рови біля неї почистили, вивезли сміття на звалище, яке також впорядковане.

Які прекрасні наші села навесні, коли все навкруги зеленіє і розквітає. Ми живемо на Богом обдарованій землі, на якій все плодоносить і квітує. Після проведеної толоки навколо стало ще гарніше, миліше і рідніше, бо красу творять добрі люди.

В нашому селі живуть люди, з яких можна брати приклад. Йдеш повз їхні оселі і милуєшся, як все чисто, впорядковано, кругом цвітуть квіти…. До таких відноситься Ганнуся (ми її так ніжно називаємо) Семенчук. Вона залюбки ділиться з сусідами насінням квітів, які в неї ростуть цілорічно. Ми їй вдячні, що хоче, щоб і наші подвір'я були заквітчані. Добре впорядковані садиби і у Василя Курила, Анастасії Заяць (Лизун), Анастасії Дещаківської, Олени Лесик, Світлани Ковальчук, Петра Коханчука та інших.

Сокальчанам варто було б повчитися у них  як впорядковувати населені пункти. А то їдеш повз сокальський цвинтар і бачиш розкидані пластикові пляшки, поліетиленові мішечки, інше сміття. Мимоволі думаєш: "Не той тепер Сокаль, Бугрічка не та!"

Євгенія СОХАНЬ,
жителька с. Перв'ятичі.   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Чим ласуватимуть школярі та дошкільнятка впродовж тижня у Червонограді

Звісно, для усіх батьків важливі не ...