Home / Нацбанк / Олена Щербакова: завдяки успішному проведенню чемпіонату з футболу Євро-2012 Україна отримала значний інвестиційний ресурс

Олена Щербакова: завдяки успішному проведенню чемпіонату з футболу Євро-2012 Україна отримала значний інвестиційний ресурс

Завдяки проведенню чемпіонату з футболу Євро-2012 Україна отримала значний інвестиційний ресурс – вважає Олена Щербакова, директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України.

“Цілий місяць ми провели під егідою Євро-2012, готувалися до нього. Було витрачено багато емоційних сил, фінансових ресурсів на те, щоб цей чемпіонат відбувся на високому рівні. Звичайно, що було багато хвилювань, оцінок, але в цілому на сьогодні можна сказати, що країна отримала колосальний інвестиційний ресурс. Ми отримали прекрасний імідж завдяки успішно проведеному дійству, і це в майбутньому буде відображатися на фінансових операціях. Тобто, позитивні результати будемо отримувати протягом не одного місяця і не одного року”, – зазначила Олена Щербакова.

За її словами, сьогодні Україна може покласти в “скарбничку” результатів прекрасно проведеного чемпіонату розміщення урядом євробондів, яке нещодавно відбулося.

“Завдяки успішному розміщенню євробондів ми залучили в економіку країни 2 млрд. доларів і збільшили золотовалютні резерви до більше, ніж 30 млрд. доларів. Крім того, ми спостерігаємо процес одужання банківської системи держави. У неї повертаються кредити і йде нормальне обслуговування кредитних портфелів. Це позитивна оцінка проведеної Урядом та Національним банком України спільної роботи”, – упевнена Олена Щербакова.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...