Home / Нацбанк / Нацбанк провів Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Національний банк майбутнього»

Нацбанк провів Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Національний банк майбутнього»

Педагоги радять батькам з дитинства прищеплювати своїм чадам повагу до грошей. Тоді, ставши дорослими, діти зможуть правильно розпоряджатися своїми фінансами. Але якими саме грошима треба вчитися оперувати нашим дітям? Запитай дорослого українця, і багато хто дасть відповідь, що ті віддають перевагу долару і євро. Таким є спадок високої інфляції в минулі роки, коли національна валюта знецінювалася на очах тих українців, які в неї повірили.

Однак, для дітей гроші це, перш за все, своя, рідна гривня. Поки деякі українські політики роблять все, аби знову розгойдати політичну обстановку в країні і тим самим дати валютникам шанс поспекулювати на курсі, діти малюють сонячні картинки про безхмарне майбутнє гривні. І вчить їх цього – любити і поважати символ української державності, яким поряд із гімном і прапором країни є гривня, Національний банк України.

Нещодавно в НБУ визначили переможців всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Національний банк майбутнього». Понад 2,5 тисячі робіт надіслали на конкурс 2327 його учасників. Переможцем стала 14-річна Катерина Катруха зі своїм малюнком «Нацбанк всім банкам глава». Друге місце посіла Анастасія Рудницька (11 років), третє – шестирічна Юлія Козич.

До цього регіональні дирекції НБУ провели перший тур Всеукраїнського конкурсу в областях й також нагородили переможців. У Донецькій області, наприклад, журі віддало перше місце 4-річній Софії Калайді. Вона намалювала парасольку і написала на ній «НБУ» – так, на думку дівчинки, Нацбанк захищає українські фінанси. У Львові перше місце посіла 13-річна Марія Сукмановська.

Нагородження переможців конкурсу, який провів НБУ, пройде 18 травня в Національному банку України в Києві під час святкування Дня банківського працівника.

I місце – Катерина Катруха, 14 років. Назва роботи «Нацбанк – всім банкам голова»

II місце – Анастасія Рудницька, 11 років. Назва роботи «Про  старих і про малих – банк подбає про усіх»

III місце  – Юлія Козич, 6 років. Назва роботи  «Я несу свою копійку у найкращий банк в комірку»

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...