Home / Нацбанк / Національному банку буде легше підтримувати курсову стабільність

Національному банку буде легше підтримувати курсову стабільність

Наближається фінальна частина Євро-2012 і вибори до Верховної Ради, які пройдуть в жовтні 2012 року, мають між собою одну спільну обставину. Обидва ці події забезпечать приплив валюти в Україну. Мова йде про кілька мільярдів доларів, які cмогут поповнити золотовалютні резерви держави і забезпечити стабільність курсу.

Так, іноземні туристи, які приїдуть на чемпіонат Європи з футболу в червні 2012 року, за різними оцінками, привезуть в Україну близько мільярда доларів і євро. Надходження ще більшої суми експерти очікують напередодні парламентських виборів.

Теоретично, такий потужний приплив готівкової валюти в Україну протягом півроку може порушити курсову стабільність. Проте, у Національному банку України мають намір не допустити коливань курсу ні в одну, ні в іншу сторону.

Також, на думку директора Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олени Щербакової, завдяки цій валюті Нацбанку буде легше і надалі підтримувати стабільність обмінного курсу.

«Напередодні Євро-2012 буде визначений приплив іноземної валюти. За обсягами у нас є свої оцінки. В принципі, вони досить помірні, проте дозволять утримати ситуацію, не допустивши різких коливань », – повідомила вона.

«Плюс, природно, політичні події – це вибори. Завжди виникає ситуація, коли певний приплив інвалюти йде напередодні певних політичних процесів. Не виняток і цей рік, що також вплине на збалансованість ситуації на всіх грошових сегментах », – додала чиновник НБУ.
У Нацбанку впевнені, що очікуваний приплив валюти – явище суто позитивне. НБУ зможе ще більше збільшити золотовалютні резерви, що зміцнить курсову стабільність в Україну.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...