Home / Нацбанк / Національний банк України отримав додаткові інструменти впливу на грошово-кредитний ринок

Національний банк України отримав додаткові інструменти впливу на грошово-кредитний ринок

У Національному банку України 15 листопада відбулася прес-конференція директора Генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України Олени Щербакової щодо підписання Президентом України Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення інструментів впливу на грошово-кредитний ринок”, прийнятого Верховною Радою України 6 листопада 2012 року.
 

Тепер Національний банк України має законне право запроваджувати на строк до шести місяців вимоги щодо обов’язкового продажу частини надходжень в іноземній валюті на користь суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, Національному банку України надається право змінювати строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.
 

“Надання права вводити обов’язковий продаж валюти і встановлювати терміни розрахунків за зовнішньо-торгівельними операціями розширить інструменти регулятора і сприятиме нівелюванню дисбалансів на валютному ринку”, – зауважила директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України Олена Щербакова. За її словами, на закордонних кореспондентських рахунках українських банків залишки становлять майже 8,5 мільярда доларів і ці кошти, на жаль, працюють на економіку інших країн.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...