Home / Нацбанк / Розміщення українських єврооблігацій стало успішним, незважаючи на складні умови

Розміщення українських єврооблігацій стало успішним, незважаючи на складні умови

Директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України Олена Щербакова пояснила важливість розміщення єврооблігацій, яке було здійснене Міністерством фінансів України 17 липня.
 
“Розміщення єврооблігацій, здійснене Україною на рівні 9,25%, я вважаю проривом, який ми зробили в неможливих умовах. Книга замовлень на зазначені папери становила близько 7 млрд. доларів. Це свідчить про дуже високий рівень довіри до цих цінних паперів, їх інвестиційну привабливість та про довіру до тих реформ, які були здійснені останнім часом”, – вважає представник НБУ.
 
За її словами, успішність заходу підтверджується і тими умовами, за яких відбувалося розміщення євробондів.
 
“Розміщення цінних паперів проводилося на дуже складному європейському фінансовому ринку. Зрозуміло, що ті події, які відбуваються на ньому, зокрема грецькі, впливають на всю кон’юнктуру ринку. Дуже різко підвищилися ставки запозичень, які проводяться європейськими державами. Тобто, якщо колись європейські країни, такі як Португалія, Іспанія, Італія, розміщувалися під 2 – 4%, сьогодні це вже недосяжні планки”, – вважає Олена Щербакова.
 
Нині, за її словами, європейський ринок дає прибутковість на рівні 7 – 8%. Тому рівень дохідності, який запропонувала Україна, є максимально можливим за нинішніх умов і є надзвичайно вигідним для України.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...