Home / Нацбанк / Резерви України поповнить вітчизняне золото

Резерви України поповнить вітчизняне золото

Нині поповнення резервів у золоті здійснюється Національним банком України за рахунок надходжень від переробників, скупок, ломбардів та населення. Це джерело поповнення має свої межі, а тому Національний банк організовує видобуток золота в Україні.

Як повідомили в НБУ, запаси золота в надрах України є достатніми для забезпечення випуску "золотих сертифікатів" та золотих інвестиційних монет: ресурси золота Українського кристалічного щита оцінюються у 2 400 тонн (відповідно до Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року»).

В результаті видобутку дорогоцінного металу міжнародні резерви НБУ поповнюватимуться золотом, яке й забезпечуватиме "золоті сертифікати" та золоті інвестиційні монети, що врешті решт підтримуватиме стабільність гривні.

Метою випуску інвестиційних монет в НБУ насамперед називають поліпшення інвестиційного клімату в країні та надання додаткових інструментів для збереження коштів інвесторів. Вони мають стати надійним засобом заощадження і альтернативою збереженню коштів в іноземній валюті, оскільки дорогоцінні метали мають реальну вартість, що робить їх більш стійкими до інфляційних процесів.

Заявки уповноважених банків на отримання нових партій інвестиційних монет свідчать про зростання їх популярності, в першу чергу у населення, підкреслюють у Нацбанку.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...