Home / Нацбанк / Україна перестала «проїдати» отримані кредити

Україна перестала «проїдати» отримані кредити

В Україні протягом 2011 заборгованість за споживчими кредитами зросла лише на 2,6%. Водночас, кредитування реальної економіки за цей час зросло на 14,9%. Такі дані навели у Національному банку України.

Водночас, як підкреслюють фахівці НБУ, зростання заборгованості за споживчими кредитами в національній валюті на 35,5% вказує лише на зміну валютної структури споживчого кредитування на користь національної валюти, що позитивно характеризує діяльність Національного банку в сфері регулювання споживчого кредитування.

Також, на відміну від 2006-2008 років, в 2010-2011 роках основними факторами зростання імпорту  було збільшення вартості імпортованих енергоресурсів та продукції машинобудування, що пов’язано з високим інвестиційним попитом, зокрема через підготовку до проведення ЄВРО-2012 та переоснащення українських підприємств. Так, у 2011 році імпорт споживчих товарів зріс лише на 22,7%, тоді як темпи зростання імпорту засобів виробництва становили 66,3%, а товарів проміжного споживання – 39,5%. Тоді як у 2008 році темпи споживчого імпорту складали 73% а інвестиційного та проміжного лише 37%.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Iнвестиційні монети України – надійний засіб заощадження та прибутку

Інтерес населення до інвестиційних монет, що ...