Home / Новини культури / Чергове засідання Сокальського літературно-мистецького об’єднання “Колос” було насиченим

Чергове засідання Сокальського літературно-мистецького об’єднання “Колос” було насиченим

Після вступного слова голови "колосят" виступила відповідальний секретар, члену НСПУ Любов Бенедишин, яка ознайомила присутніх з досить  непростими подіями, що склались у Львівській обласній організації СПУ. Далі обговорювали статтю письменника Олега Чорногуза "Кремлівська провокація", яка була  надрукована в газеті "Літературна Україна", № 21 від 26 травня 2011 р., а також рецензію Михайла Карасьова "Генії та їх божевільні" на знаковий популярний прозовий роман Ліни Костенко "Записки українського самашедшого", з якою присутніх ознайомила Любов Бенедишин.

Далі із творчим звітом виступила поетеса із Свитазева Ольга Гаврилюк. Ми з великою увагою ознайомились з її творчим доробком, слухали як читала вона з душевним трепетом свої вірші "Дарунок у вічність", "Як птиці два дужих крила", "Агроному", "Прихилю вам неба блакить" та ін. В обговоренні активну участь взяли  Любов Рибак, Любов Бенедишин, Галина Хорташко, Марія Чернявська, Люмила Романюк, Мирон Гавришкевич, Олександр Кульбачний. Вони побажали автору і дальших здобутків на творчій ниві.

На наше зібрання зміг прийти і найстаріший член нашого літературномистецького об’єднання Володимир Сірко, новий твір якого (вірш, який покладено на ноти)  також зачитали. А далі  читали  власні твори ті, кому найбільше наболіло.

Завершилось наше зібрання конкурсом на знання рідної мови. Пропонували присутнім відгадати значення деяких українських слів і виразів, зокрема "бруя", "ваник", "валюх" "бурда", "дати бузі" та ін.  Наша мова багата і розлога, а подекуди ще й не "піднята цілина", тому без занурення в словники тут не обійтись. Плекаймо ж рідну мову!

Володимир ПОЛЯНЧУК,
голова Сокальського районного літературномистецького об’єднання "Колос".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Випускниця школи мистецтв зі Сокаля стала відкриттям фестивалю диригентського мистецтва

Всеукраїнський фестиваль диригентського мистецтва Відкриттям VI-го ...