Home / Новини культури / Друге видання альманаху

Друге видання альманаху

Червоноградське літературномистецьке об’єднання «Третій горизонт» видало друге число однойменного альманаху. Він вийшов друком у Львівському видавництві «ЛігаПрес». Упорядником другого числа «Третього горизонту» виступив Ігор Дах, а відповідальним за випуск – Галина Українець. Багато зусиль у підготовці альманаху до друку доклали члени редколегії Людмила Ржегак, Надія Олемар, Ольга Голузинець, Ганна Кузьмак, Мар’яна Правдолюбенко.

На сторінках видання виступило тридцять авторів з Червонограда і Сокальщини. Серед них – Богдан Демчук, Валентина Ковальчук, Дарія Коберник, Любов Степчук, Марія Лобай, Володимир Полянчук, Світлана Холявінська, Марія Козакевич та інші. Їхні твори – про рідний дім, Україну, найпрекрасніше почуття – любов, про шахтарську працю. Тут поєдналися поезія, проза, пісня, літературна критика. Є й оповідання для дітей. Також надруковано твори, на жаль, спочилого у Бозі Михайла Щурка-Вігора. Традиційно надано слово юні – Оксані Гірчак і Тетяні Карпів.
У порівнянні з попереднім числом, друге число «Третього горизонту» розширило географію авторів. У рубриці «Гості альманаху» представлено доробки поетів і композиторів з Жовківщини, Самбірщини, Дрогобиччини, Львова.

До кожної добірки подано фотографію автора та його біографічне резюме.

Тарас ЛЕХМАН, м. Червоноград.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творчі колективи Сокальського району побували на Яворівському полігоні.

4 лютого творчі колективи Сокальського району ...