Home / Новини культури / У Львівській області вперше відбувся Етно фестиваль гостинності

У Львівській області вперше відбувся Етно фестиваль гостинності

З 22 жовтня до 17 грудня у Львівській області вперше відбувся Етно фестиваль гостинності.

Упродовж дев’яти тижнів у районах Львівщини організовуватимуть масштабні мистецькі заходи, під час яких аматорські колективи кожного з районів презентуватимуть іншим мистецькі програми, етно виставки та кухню.

22 жовтня у центрі Львова на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької відбувся мистецький проект, який відкривали жанровою програмою кращі аматорські колективи районів Львівщини.

За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало, завершальним етапом мистецького проекту стане масштабний Різдвяний гала-концерт за участі кращих аматорських колективів області.

Згідно концепції І Етно фестивалю гостинності, Сокальщина теж презентуватиме свої таланти у Буському районі. За інформацією, концерт за участи колективів Сокальського районного Народного дому відбудеться 12 листопада цього року. У відповідь, колективи Буського району свою творчість покажуть сокальчанам  3 грудня.

Цікаво, що найкращі колективи Львівщини зустрінуться на великій сцені Львівського національного академічного театру опери та балеті ім. Соломії Крушельницької  в рамках різдвяної програми “Галицьке різдво” у грудні.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ стала фіналісткою обласного проекту «Ідея змінює країну»

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ, ...