Home / Новини культури / Люди, закохані у пісню…

Люди, закохані у пісню…

12 років тому Надія Коляда стала завідувачем Межирічанського народного дому. Відтоді культурний заклад у селі ожив. У приміщенні стало затишно та комфортно. Сюди потягнулася молодь. Пані Надія відродила гуртки для аматорів художньої самодіяльності. І тепер у селі відбуваються різноманітні культурно-духовні заходи, які виховують у дітей та молоді почуття патріотизму і любові до рідного краю, навчають українських традицій та звичаїв. 

Доля щедро обдарувала Надію Коляду: вродлива, розумна, елегантна. До того ж, добра господиня і рукодільниця. А який у неї гарний дзвінкий голос! Його жінка успадкувала від батька Григорія. Односельчани залюбки приходили в клуб, щоб почути, як він співає на сільській сцені чи в церкві, часто запрошували старостою на весілля. У родині Малицьких любили українську пісню. Бувало зберуться всі ввечері у хаті, і хоч би які були втомлені від сільської роботи, все ж співають. Без пісні та колядки тут не справляли жодного свята. Нині донька Григорія Малицького Надія опікується культурою на селі, співає у церковному хорі, учасник дуету та тріо сільського Народного дому. Торік саме межирічанські аматори художньої самодіяльності душевно та щиро вітали представників органів місцевого самоврядування з нагоди їхнього професійного свята у Сокалі. І присутні у Народному домі довго не відпускали зі сцени талановитий дует  Надії Коляди та бухгалтера Межирічанської сільської ради Ольги Лемехи, яка теж обдарована особистість та гарна господиня. Хіба ж не такими мають бути українки! А тут ви можете придбати .

Пані Надія вміє цікаво та завжди поновому організувати концерт для традиційних державних свят чи іноваційно підійти до творчого звіту Народного дому. Співпрацює з школою та сільською радою. Остання посприяла і нещодавно зробила капітальний ремонт даху Народного дому та поточний усередині, поміняли двері та вікна на пластикові. Енергійна та наполеглива пані Надія вміє всіх організувати і зацікавити творчою роботою. Проте під час репетиції творчих колективів та підготовки до свят не дає спуску ні собі, ні іншим. Допомагають їй у цьому диригент Надія Яцик та баяніст Тарас Кіх. Зате, коли аматори художньої самодіяльності вийдуть на сцену, то можна заслухатись, бо ті зачаровують глядачів своїм майстерним співом. І ось нещодавно вони порадували межирічанців новим святом на День Святого Миколая та підготували Різдвяний вертеп. Він з веселою Колядою та щирими віншуваннями ходив від хати до хати  вітати односельчан з Новим роком та Різдвом Христовим. І поки живуть у селі такі ентузіасти своєї справи, культура на селі не зміліє. 

 Іван Сироїд, Межирічанський сільський голова.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ стала фіналісткою обласного проекту «Ідея змінює країну»

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ, ...