Home / Новини культури / Мово моя калинова!

Мово моя калинова!

Свято української мови, присвячене Дню писемності, в Угнівському аграрнобудівельному ліцеї розпочалося з "Молитви до мови" Катерини Мотрич.

У літературно-музичній композиції "Мово моя калинова" звучали поезії про рідну мову, слово, лунали пісні у виконанні учнів ліцею.

Поезія  це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі,

словами Ліни Костенко автор цих рядків продовжила свято. А потім усі присутні насолоджувалися поезією генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Напередодні свята мови у навчальному закладі був оголошений конкурс читців поезії Великого Кобзаря. Зі сцени лунали вірші, балади, поеми, посланія поета. Тринадцять учнів взяли участь у конкурсі. Протягом конкурсу працювало журі у такому складі: Оксана Вовк  заступник директора з НР ліцею, Ярослав Біда  методист ліцею, Галина Губені  викладач історії ліцею, Ірина Десятник  викладач української мови та літератури філії Угнівського АБЛ •м. Белз.
Грамотами та цінними призами нагороджені: за перше місце  Наталія Теглівець, учениця 33 групи (”Посланіє і мертвим, і живим…"); за друге  Соломія Гнідець (13 група, "Лілея") і Світлана Горшкова (33 група, уривок з поеми "Катерина"); за третє  Мар'ян Кильник (11 група, поезія "Доля").

Всіх інших учасників нагороджено подяками за активну участь у конкурсі.

Свято завершилося спільною піснею "Буде Україна на землі".

Надія КАНЮКА,
вчитель української мови та літератури ліцею.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада відзначають своє професійне свято ...