Home / Новини культури / Музика – сенс мого життя. Інтерв’ю з Юрієм Шаріфовим

Музика – сенс мого життя. Інтерв’ю з Юрієм Шаріфовим

Інструментальними творами Юрія Шаріфова повниться українська музика, чіткими ритмами його басгітари звучить знаний у світі гурт "Open Blues Band". Наша розмова з керівником гурту "Open Blues Band" Юрієм Шаріфовим про те, що спонукало його стати музикантом, яким він бачить сучасний український музичний простір.

– Пане Юрію, Ви  відомий в Україні музикант. Що вплинуло на формування Вашого музичного смаку? Від кого перейняли любов до музики?

– На формування музичного смаку впливала музика, яку чув з дитинства  з програм польського радіо на довгих хвилях, а там були і блюз, і джаз, і класика, і світова естрада, а з часом і рок. Радіоприймач був моїм справжнім другом і першим вчителем. Крім цього, музикантом був мій батько, він грав на трубі і працював керівником духового оркестру. Мабуть, від нього мені і передалась зацікавленість музикою.

– Знаю, що місто Сокаль для Вас дороге, свого часу Ви тут працювали…

–  Так, Сокальська музична школа, де я був викладачем по класу скрипки після закінчення Львівського музичного училища, залишилася назавжди в моїй пам’яті, адже тоді мені було лише 19 років і це перша справжня робота, до того ж за межами рідного Львова.

– Зараз Ви відомий музикант, разом з гуртом "Open Blues Band" гастролюєте не тільки по Україні, а й за її межами. А яким був Ваш шлях до успіху?

–  Я все життя багато вчився, вчуся і до сьогоднішнього дня, а при фанатичній любові до вибраної професії все, що можна назвати успіхом, приходить саме по собі.

– Пане Юрію, чим для Вас є музика  хобі чи професією?

– Безумовно, і тим, і іншим. А взагалі, музика  це сенс мого життя, я їй повністю віддаюся. Все, що приходилось робити  робив професійно, чесно і до того ж з великою радістю, тому мені не соромно за себе.

– Вам довелося працювати з багатьма відомими зірками естради, такими як Лілія Сандулеса, Володимир Івасюк, Йосип Кобзон, Софія Ротару та іншими. Які враження від співпраці з ними?

– Справді, впродовж життя стояв на сцені поруч з багатьма відомими зірками естради. Від спільної роботи залишилися незабутні спогади. А найприємніше, що я був їм насправді потрібен і в їх успіху лежить більша чи менша частка моєї з ними співпраці. Чимало зірок естради є моїми друзями, з ними зустрічаюся, телефонуємо один одному, у важкий момент, сподіваюсь, зможу на них покластися.

– У нас, на жаль, бракує хорошої, якісної джаз, рок музики. Як Ви думаєте, які перспективи джазової музики в Україні?

– Безперечно, вірю в успіх, хоча боротися за місце під джазовим сонцем дуже, дуже важко, і найбільше конкурентів  на батьківщині цього жанру. А справді хорошого джазу в нашій державі бракує. Але якщо Ви хочете почути якісну інструментальну музику, живий звук, приходьте на концерт гурту "Open Blues Band", який відбудеться 30 жовтня, о 19.00 год, в Народному домі м. Сокаля. Тут пануватиме надзвичайна музична атмосфера, наш гурт підготував для Вас цікавий і різноманітний репертуар.

Розмовляла Ольга РОМАНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Концерт Степана Гіги в Червонограді переноситься на 16 січня 2019 року

Концерт співака Степана Гіги, що мав ...