Home / Новини культури / Нам пора для України жить?

Нам пора для України жить?

Так називалась літературно-музична композиція, яка пройшла у Народному домі села Муроване. Її орга-нізаторами були директор місцевого Народного дому Андрій Поліха та завідувач філії бібліотеки Мар’яна Климко.

“Україна… Моя рідна країна, земля наших батьків, на якій нам судилося народитися і жити. Україна!.. Це слово з глибокою шаною і гордістю промовляють справжні сини і дочки України” – цими рядками розпочали свято ведучі.

Порадував глядачів своїми виступами жіночий вокальний ансамбль Народного дому, у виконанні якого звучали пісні “Україна”, “На нашій Україні”, “Мамина вишня”, “Щастя, добра і любові” та інші. Щирими оплесками зустрічали вони дует у складі Мар’яни Смеречанської та Юлії Кость, які виконали пісні: “Рости, рости черемшино”, “Рідний край”. Веселу нотку до хорошого настрою додав Андрій Поліха, який прочитав гуморески.

У залі, де проходив захід, була оформлена книжкова виставка: “Де живуть українці – там живе Україна”.

Слухачі почули чудові вірші про нашу славну Україну у виконанні юних учасників художньої самодіяльності Народного дому: Анни Климко, Андріани Поліхи, Вікторії Казанівської, Наталії Жидченко. Зі сцени звучали і авторські вірші Вікторії Шевчук, Віктора Шевчука та Андріани Поліхи.
В глядацькому залі можна було переглянути виставку малюнків юних художників, які своїми творчими фантазіями передали красу рідної України.

Святковий концерт нікого не залишив байдужим та вніс душевне тепло у серце кожного глядача.

Ольга РИЖОК,
провідний бібліограф Сокальської ЦРБ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Митці Сокальщини виступили на Радехівщині

7 жовтня в рамках ІІ обласного ...