Home / Новини культури / Нова музикальна мережа від tidido.com

Нова музикальна мережа від tidido.com

Стабільно високий інтерес до музики з боку представників самих різних вікових категорій став стимулом для створення у своєму роді унікальною соціальної мережі tidido.com. Проект приваблює, насамперед, великою кількістю композицій у найрізноманітніших жанрах, в числі яких класика, рок, хіп-хоп і, звичайно ж, шансон, який слухають повсюдно не тільки в нашій країні, а й за її межами. Між іншим, проект є інтернаціональним, відповідно немає абсолютно ніяких обмежень – будь-який бажаючий може слухати  популярні пісні і висловлювати свою думку. В розділі Кращі пісні Coldplay на сторінці http://tidido.com/ru/a35184372109658  ви можете вибрати цікаву пісню під настрій. Любителі вітчизняної естради будуть приємно здивовані великою кількістю треків, хоча не менший захват викликає список композицій від зарубіжних виконавців.

Як показує практика, багато меломанів незадоволені тими чи іншими аспектами функціонування звичайних музичних порталів. Зокрема, деяких не задовольняє якість звуку і швидкодію системи відтворення, а інші нарікають на незручність пошуку по каталогу. У процесі розробки tidido.com були враховані всі побажання інтернет-користувачів, що дозволило запустити проект, що відповідає самим актуальним вимогам і не має типових для конкурентів недоліків. Наприклад, розділ сайту “Слушать песни Arctic monkeys” дозволяє користувачеві прослухати пісні, вікдласти їх в улюблені, відіслати друзям.

Серед новаторських ідей варто назвати особливу рекомендаційну систему, яка дозволяє мінімізувати тимчасові витрати на пошук відповідних треків. Вибірка виконавців і пісень здійснюється не в довільному порядку, а на підставі аналізу частоти їх прослуховування, а також думки інших користувачів. Інший спосіб швидко знайти підходящу музику – скористатися готовими добірками, складеними меломанами і варьирующимися за тематикою. Є також розмежування за жанрової приналежності, наприклад, можна вибрати шансон, рок хіти, електроніку і навіть саундтреки. У разі якщо якийсь плей-лист особливо сподобається, можна поставити йому лайк, а також повідомити друзями за допомогою особистого повідомлення.

Вельми приємне враження справляє дизайн порталу, виконаний в сучасному стилі з простим інтерфейсом і масою оригінальних елементів. У кожного виконавця є своя сторінка, де є фото, вказана дискографія і кількість фанів. Таким чином, меломани можуть знайти друзів за інтересами і навіть організувати свою групу для обміну думками з музичним питань і просто спілкування.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Делегація Сокальщини вшанувала жертв села Сагринь у Польщі, що було спалене в березні 1944 року

8 липня делегація Сокальщини побувала у ...