Home / Новини культури / Об’єднуємо читачів всієї України за допомогою книги

Об’єднуємо читачів всієї України за допомогою книги

"Україна – Єдина!" Це гасло сьогодні актуальне, як ніколи. Кожен з нас, різними способами, наводить тісні дружні контакти зі Сходом, Північчю та Півднем нашої країни. Ми бібліотекарі, зі свого боку об'єднуємо читачів всієї України за допомогою книги. Бібліотечна громада Миколаївської області оголосила конкурс "Ми діти твої Україно", однією з умовою якого є скайп-зустріч з бібліотекою іншої області. Ми з приємністю приєдналися до їх конкурсу і організувати зустріч з читачами іншої області в режимі онлайн.

Читачі Веселинівської районної бібліотеки для дітей ознайомили наших читачів з історією свого селища та місцевої гімназії, в якій вони навчаються. Гімназисти Сокальської гімназії імені Олега Романіва розповіли одноліткам про сторічну історію своєї гімназії, про її видатних випускників, про земляків, які прославили Сокальщину.

Читачі Казанківської районної бібліотеки для дітей були вражені відеороликом про історію нашого міста, зачаровані архітектурною красою Сокаля. Казанківці розповіли про їх участь у бібліотечних заходах, про роботу дитячого бібліотечного театру. Учні 6-8 класів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 поділились своїми учнівськими здобутками, розповіли про участь в житті Сокальської районної бібліотеки. Члени бібліотечного клубу "Креатив" показали вироби, які навчились робити на творчих засіданнях.

Читачі Миколаївщини і Сокальщини завершили скайп-зустріч, впевнено виголосивши: "Всі ми одна – читацька сім'я".

Ми вдячні заступникам директора по роботі з дітьми Веселинівської та Казанківської районних бібліотек для дітей Галині Севач та Олені Вишняковій за приємність спілкування з ними та читачами їх бібліотек.

Христина ДАСЮК, заступник директора по роботі з дітьми. 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

«Жвирківські візерунки»

Аматорський колектив зі Жвирки переміг на танцювальному конкурсі у Збаражі

Лауреатами першої премії стали «Жвирківські візерунки» ...