Home / Новини культури / Громадськість вирішуватиме долю установ культури Львівщини

Громадськість вирішуватиме долю установ культури Львівщини

Відомий львівський дизайнер та активіст Олександр Шутюк запропонував львів'янам взяти участь у голосуванні за кращу новобудову, що з'явилась у Львові минулого року.

«То там, то тут в інтернеті періодично виникають суперечки про новітню архітектуру Львова. Псує вона місто чи прикрашає? Якою вона повинна бути? Настав час визначитися з відповідями та розставити всі крапки над «і». Отже – яка новобудова, збудована останніми роками стала новітньою пам'яткою Львова? Яка споруда прикрасила собою місто? Яка будівля сказала нове слово у архітектурі Львова та відкрила нову сторінку його історії? Біля якого нового будинку невдовзі почнуть фотографуватися туристи та молодята? Вам слово!», – пише у своєму блозі Шутюк.

Проголосувати за одну із 42-х запропонованих новобудов можна на блозі активіста.

Наразі найбільшу кількість голосів отримав житловий комплекс «Золотий горіх» на вулиці Бойківській.

Серед запропонованих для голосування є, зокрема, житловий будинок «Личаківська перлина», житловий комплекс «Бельгійське містечко», Парафіяльний центр на вул. Лінкольна та інші новобудови.

Водночас, у соцмережах добірка Шутюка отримала чимало критики. Зокрема, деякі користувачі пропонують зробити конкурс на найгірший будинок або ж давати антинагороду «найзахланнішому» забудовнику.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

«Жвирківські візерунки»

Аматорський колектив зі Жвирки переміг на танцювальному конкурсі у Збаражі

Лауреатами першої премії стали «Жвирківські візерунки» ...