Home / Новини культури / Open Blues Band – королі музики

Open Blues Band – королі музики

Інструментальна музика подобається, мабуть, кожному, вона торкається найтонших струн душі, припадає до серця не одному слухачеві. На сучасній естраді чимало співаків, виконавців, колективів, але чимало з них не мають ні музичної освіти, ні хорошого репертуару. Якісну музику і живий звук дехто замінює фонограмою. Більшість музикантів грають музично не зовсім правильно. Однак є ще музиканти, яскраві по ідеях, мелодиці, гармонії, аранжуванню – до них належить група «Open Blues Band».

Цей музичний колектив створений нещодавно, їх прем’єрний виступ відбувся у 2005 році, але в ньому грають музиканти з великим музичним досвідом. Їх імена – Олександр Балабан, Юрій Шаріфов та Олександр Мельник – відомі багатьом.

Олександр Балабан – гітарист групи «Open Blues Band», хоча закінчив консерваторію як піаніст. Був засновником та керівником рокгрупи «Ореол». Останнім часом працює технічним директором російської співачки Алсу.

Олександр Мельник грає на ударних інструментах, закінчив училище по класу ударних інструментів. З 1970 по 1991р. грав у рокгрупі «Ореол».
Юрій Шаріфов – басгітарист, керівник групи «Open Blues Band». Він здобув широку академічну музичну освіту і має три дипломи: скрипаля, музикознавця та композитора. Є членом Національної спілки композиторів та Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Громадської експертної ради з питань джазової музики при Міністерстві культури і туризму України. Він є автором камерноінструментальних  і симфонічних творів, джазових композицій та естрадних пісень. В середині 60х був одним з перших, хто почав грати рок в Радянському Союзі. В 19701980 рр. грав у ансамблях «Смерічка», «Червона рута», «Жива вода». В складі джаз, рок, поп, фолкгруп з сольними концертними програмами гастролював у 24х країнах світу, учасник сотень фестивалів. Співпрацював з багатьма відомими людьми: Володимиром Івасюком, Софією Ротару, Назарієм Яремчуком, Олександром Сєровим, Йосипом Кобзоном, Ларисою Доліною, Юрієм Башметом, Лілією Сандулесою, Іво Бобулом, записав платівку з Ігорем Сарухановим.

А розпочинав свою трудову діяльність Юрій Шаріфов у Сокалі викладачем по класу скрипки у музичній школі, тому наше місто для нього дороге. Далі працював у Львівській музичній академії і про нього, як про викладача, ходили легенди, був автором першого вітчизняного спеціального курсу з історії, теорії та практики джаз, рок, поп музики для вищих учбових закладів. Ведучий авторських музичних програм на радіо, багаторічний голова журі Всеукраїнського рокфестивалю «Тарас Бульба». Нещодавно пану Юрію було вручено квиток №1 члена першого в Україні фанклубу «The Beatles».

Як бачимо, в склад музичного колективу «Open Blues Band» входять люди з музичною освітою, знавці своєї справи. Їхня музика не розрахована на окрему вікову категорію, бо на їх виступи ходять усі, від студента до пенсіонера. А хто прийшов раз, через деякий час прийде знову, бо музика їх захоплює.

В час, коли усі відвикли від професійного виконання, «Open Blues Band» збирає повні зали слухачів, бо на їх концертах звучить якісна музика і живий звук.

Ольга РОМАНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Концерт Степана Гіги в Червонограді переноситься на 16 січня 2019 року

Концерт співака Степана Гіги, що мав ...