Home / Новини культури / ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

Переможці гуртка "Юний журналіст" Сокальського БДЮТ (керівник О. Черешневський) у цьому навчальному році досягли вагомих успіхів у обласних конкурсах "Забуті українські імена в науці і техніці" і "Церква, що постала з руїн". Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді нагородив Наталію Лозу (І місце) та Зоряну Саламанчук за третє місце в обласному конкурсі "Забуті імена в науці і техніці", а також Марту Дацюк за перше місце ("Церква, що постала з руїн"). Ще одна вихованка гуртка "Юний журналіст" Христина Погранична стала другою в обласному конкурсі "Історія "Просвіти" рідного краю", за що також була від-значена дипломом.

Оксана Шавалюк, яка займалась в гуртку "Етнологія" Сокальського БДЮТ (керівник О. Черешневський), у цьому навчальному році виборола перше місце в обласному конкурсі "Краса і біль України" (напрям "Свята спадщина"), а вихованка цього ж гуртка Вікторія Вой-тович зайняла друге місце (напрям "З попелу забуття"). За це їх нагородили дипломами Головного управління освіти та науки Львівської облдерж-адміністрації.

Проте найвагоміших успіхів у 2009-2010 навчальному році досягли вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка БДЮТ (керівник О. Черешневський). Христина Мартинюк була першою в обласному конкурсі декламаторів поезій Богдана-Ігоря Антонича, а Оксана Зубенко, Ольга Баран і Василь Марод зайняли перше місце в обласному конкурсі авторських пісень про народних героїв. Команда туристсько-краєзнавчого гуртка у складі Андрія Гембера, Назарія Михальчука, Романа Пидляка, Степана Синовята, Любомира Гірняка та Дениса Будулича виборола перше місце в обласному змаганні КВК на тему "Людина, яка навчила Європу пити каву" – про Юрія Кульчицького. Назарій Михальчук був найкращим в обласному конкурсі авторської пісні про народних героїв. За це їх нагородили дипломами і грамотами – за сходження на гори Ключ та Маківку. Христина Погранична стала лауреатом обласного конкурсу зводу пам"яток природи, історії, культури та архітектури Львівщини, і її нагородили грамотою Львівського обласного центру краєзнав-ства, екскурсій і туризму учнів-ської молоді.

Успіхами гурківці також завдячують своєму педагогові Олегу Черешневському, котрий постійно працює над собою. У цьому навчальному році він виборов перше місце в обласному етапі Всеук-раїнського конкурсу методичних розробок гурткових занять серед педаго-гічних працівників позашкільних нав-чальних закладів і друге – в номінації "Ме-то-дичні рекомендації з питань організації ту-ристсько-краєзнавчої та екскурсїйної роботи серед дітей і юнацт-ва" обласного конкурсу на кращий нав-чально мето-дичний матеріал туристськокраєзнавчої тематики, і його нагоро-ди-ли дипломами Головного управління освіти та науки Львівської облдержад-міністрації. Також Олег Черешневський зайняв третє місце в обласному конкурсі серед педа-гогів на кращу дослідницьку роботу про життєвий і творчий шлях Володимира Івасюка. За цю роботу його теж нагороди-ли дипломом Головного управління освіти та науки ОДА.

Марія ПОЛІЩУК, директор Сокальського БДЮТ.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ стала фіналісткою обласного проекту «Ідея змінює країну»

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ, ...