Home / Новини культури / Поетичний вечір у Великих мостах

Поетичний вечір у Великих мостах

3 липня, завдяки двом поетесам Галині Микулі та Марічці Юськів, за підтримки ВО «Свобода» успішно відбувся культурний захід, покликаний підтримати людей, для яких поезія – невід’ємна частинка життя.

Поетичний вечір відбувся у затишному приміщенні міської бібліотеки, де вдалось запросити любителів поезії. Серед них відомі письменники та поетеси, як місцеві, так і зі Львова, Сокаля, а саме: Богдан Гордасевич, Любов Бенедишин, Ольга Шкробайло, Роман Вільчик, Галина Осіпова, Марта Глюз, Володимир Олейніков, Ольга Руда, Оксана Карпевич, Галина Микула, Марія Юськів. На вечорі лунали гуморески, філософська поезія, вірші про кохання та  на релігійну тематику. Приємно відзначити, що також на цьому заході глядачі мали змогу насолодитися поезією на патріотичну тематику, про любов до України.

На завершення отець Володимир Юськів, парох церкви Пресвятої Богородиці УГКЦ, подякував гостям та глядачам і наголосив на важливості організації таких зустрічей. «Ми повинні деколи залишати ту буденність, яка поглинає нас та йти на такі вечори, для усвідомлення, що маємо дбати та розвивати не лише матеріальне благополуччя, але ще і свій духовний та культурний розвиток», – зазначив о. Володимир.

Ігор ПЕТРЕНКО, м. Великі Мости.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творчі колективи Сокальського району побували на Яворівському полігоні.

4 лютого творчі колективи Сокальського району ...