Home / Новини культури / Прозвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальщини

Прозвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальщини

“Культурні” проекти, які отримають перемогу на обласному конкурсі проектів у 2018 році, будуть профінансовані” – Василь Бойко.

У четвер, 8 лютого, у Сокальському районному народному домі про свою діяльність за 2017 рік відзвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА.

В підсумковій нараді працівників закладів культури Сокальського району взяли участь начальник відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА Мирослава Михайлюк, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керівник апарату Сокальської РДА Віра Левандовська та працівники закладів культури району. Перед початком наради начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій, представила присутнім нового заступника голови Сокальської РДА Миколу Поліщука.

Розпочалась нарада з доповіді начальника відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Мирослави Михайлюк. Вона детально поінформував про підсумки роботи та досягнення культурно-освітніх установ району за 2017 рік. Її співдоповідачами виступили директор Ільковицького народного дому, завідувач Хоробрівської бібілотеки та директор Белзької дитячої музичної школи.

Як зазначила Любов Плахтина, директор дитячої музичної школи у місті Белз, щоб було видно результат, потрібно працювати не покладаючи сил. “За 2017 рік зроблено багато, про те планів та творчих задумів на 2018 ще більше. ” – додала вона.

Прозвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій СокальщиниПісля звіту слово було надано заступнику голови Сокальської районної ради Василю Бойку. Він подякувала за гарну та плідну роботу відділу, а також відмітив, завдяки що культура у Сокальському районі, упродовж двох років поспіль фінансувалася не по залишковому принципу. Василь Бойко зауважив, що “культурні” проекти, які отримають перемогу на обласному конкурсі проектів у 2018 році, будуть профінансовані Сокальською районною радою, згідно заявленої заявки. “За таким принципом, районна рада працює вже третій рік поспіль. До того ж, зараз на стадії підготовки районна програма проектів, тому тримаючи руку на пульсі не пропустіть і шансу взяти участь у районному конкурсі” – додав заступник голови районної ради.

Прозвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальщини

Зі словами подяки до працівників культури також звернувся і настоятель Української Автокефальної Православної Церкви, що у Сокалі, отець Володимир Жарський. Він також вручив почесну нагороду начальнику відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Мирославі Михайлюк.

В ході наради, було нагородження кращих працівників закладів культури району.

Прозвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальщини Прозвітував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальщини

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Концерт Степана Гіги в Червонограді переноситься на 16 січня 2019 року

Концерт співака Степана Гіги, що мав ...