Home / Новини культури / Керівники Світового Корпусу Миру відвідали Сокаль

Керівники Світового Корпусу Миру відвідали Сокаль

8 травня Сокальську районну асоціацію інвалідів відвідали гості із Вашингтона та Києва: директор Копусу Миру США Кері Хеслер-Ределет та її помічник Клариса Х’юз, Джил Карті керівник консультативної роботи Корпусу Миру США, Пілар Робледо директор програмного і тренінгового відділу Корпусу Миру США в Україні, Джорж Кент, тимчасово повірений у справах посла США в Україні, Генрі Шимонович, інформаційний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Оксана Шабас та Тетяна Поліщук регіональні менеджери Корпусу Миру США в Україні.

Вже майже півроку в асоціації та бібліотеці с. Забужжя працює волонтер Корпусу Миру США Дженніфер Лі, яка разом головою організації Оксаною Кононовою та керівником бібліотеки с. Забужжя Світланою Колядою зробили предентацію роботи асоціації та бібліотеки. Молодь з інвалідністю, які є постійними відвідувачами організації, привітали гостей із Днем Матері та заспівали пісню «Мамина сорочка».

Директор Копусу Миру США Кері Хеслер-Ределет вже не вперше відвідує Україну. Раніше вона була на сході та в центрі нашої країни. Тепер, після тимчасової перерви, яку уряд США вимушений був зробити у зв’язку із військовими подіями на сході, добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні. Пані Кері хотіла відвідати також і західну Україні, подивитися як та де працюють волонтери та впевнитися у тому, що програма продовжує працювати.

Гості ознайомилися із виробами з бісеру, свічками, милом і вишивкою, які виготовляють молодь з особливими потребами на гуртках в асоціації, поспілкувалися із волонтерами та молоддю з особлими потребами про проблеми, плани та перспективи співпраці із Корпусом Миру США в Україні.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбудуться урочисті заходи з нагоди 100 – річчя створення ЗУНР

19 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...