Home / Новини культури / Сокальчанка Любов Бенедишин – лауреат конкурсу “Золотий Тризуб”

Сокальчанка Любов Бенедишин – лауреат конкурсу “Золотий Тризуб”

23 серпня у Києві, в Національному музеї літератури України відбулося нагородження лауреатів та переможців конкурсу патріотичної поезіїї "Золотий Тризуб", присвяченого 20й річниці Незалежності України.

Інформацію про конкурс, організований Всеукраїнським літературним об’єднанням "Кобзар", заздалегідь оприлюднили всі провідні ЗМІ, тож у ньому взяли участь понад триста письменників з усіх регіонів України та закордону. Оцінювало вірші поважне журі: відомі поети Володимир Шовкошитний та Павло Вольвач і голова ВГО "Літературне об’єднання "Кобзар" Дмитро Папета.

Оцінювання робіт відбувалося за такими критеріями: високий дух патріотизму; літературна українська мова; естетичні якості тексту  вишуканість, краса та образність; глибоке розкриття теми; гармонійність композиції; внутрішня та зовнішня форма вірша; особливості зображальновиражальних засобів мови; яскрава індивідуальність; високий рівень художньої майстерності; відповідність конкурсному завданню; оригінальність сюжету.

Суддям було дуже важко визначити авторів, які увійшли в короткий список конкурсу.

 Під час роботи члени журі керувалися професіоналізмом авторів, відповідністю темі та оригінальністю твору. В короткий список ввійшли автори, чиї вірші відповідали вищезазначеним вимогам.

Урочистості почалися з Гімну України. Кожен з присутніх учасників царемонії відчував свою належність до великого кола справжньої патріотичності. Виступи голови об’єднання "Кобзар" Дмитра Папети та голови журі конкурсу Володимира Шовкошитного підкреслили символичність конкурсу та 20ї річниці Незалежності України.

Після нагородження координаторами проекту Тетяною Шкурак та Лерою Крок кожного з лауреатів, а таких було майже 40 чоловік, голова об’єднання ВГО ЛО "Кобзар" Дмитро Папета оголосив переможців конкурсу.

Приємно, що у списку лауреатів, де є такі відомі імена, як Микола Петренко, Наталка Поклад та інші  і наша землячка, член Сокальського районного ЛМО "Колос", член Національної спілки письменників України Любов Бенедишин. Тож вітаємо поетесу і зичимо нових звершень!

Володимир ПОЛЯНЧУК,
голова Сокальського районного літературно-мистецького об"єднання "Колос".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Концерт Степана Гіги в Червонограді переноситься на 16 січня 2019 року

Концерт співака Степана Гіги, що мав ...