Home / Новини культури / Чи стануть “Чемпіони” чемпіонами?

Чи стануть “Чемпіони” чемпіонами?

У приміщенні Сокальської гімназії відбувся IVй етап XIго юнацького чемпіонату району з гри «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяла участь 21 шкільна команда Сокальщини: гімназія, школи №2, №3, №5 м. Сокаля, Червоноградський Будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК, Поторицька, Сілецька, Тартаківська СЗШ.

Цей етап мав дати відповідь на запитання: скільки команд зберігатиме шанси на чемпіонський титул напередодні заключного етапу? Таких було аж п’ять. З перших запитань ці команди продемонстрували небезпідставність чемпіонських претензій. В результаті все вирішив заключний тур, в якому найсильнішою стала команда Червоноградського БУТ – «Lucky strike» (капітан Тетяна Котик). Лише за додатковим показником – рейтингом складності запитань їй поступилися «Геракли» із СЗШ №3 (капітан Володимир Хом’як), а замкнула призову трійку ще одна команда Сокальської ЗШ №3 «Ведмедик CORE» (капітан Ігор Гулягродський).

Таким чином, після цієї гри залишилось два претенденти на звання чемпіона: завдяки перемозі на цьому етапі лідером змагань стала команда «Lucky strike» (83 бали), другою йде «В десятку» Червоноградського БУТ (капітан Софія Ващук) – 80 залікових очок. На останній грі у випадку перемоги команда «В десятку» стане чемпіоном Сокальського району. Ще чотири претендують на бронзову сходинку п’єдесталу пошани: «Ведмедик CORE» (СЗШ №3, 72 бали), «Бандерівці» (гімназія, капітан Ольга Марущак, 71 бал), в активі «Guarana» (гімназія, капітан Олена Томчук) та «Гераклів» (СЗШ №3) – 70 балів. Таким чином, останній етап турніру обіцяє бути дуже інтригуючим.

А в дискоклубі «Вікторія» пройшов IIIй етап IXго чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь 17 команд, які представляли Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, Новий Витків, Жвирку. Напередодні цього етапу в турнірній таблиці панувало двовладдя – «No Limits» та «Чемпіони» йшли нога в ногу. І взагалі, шість команд претендували на чемпіонство. Про щільність в турнірній таблиці говорить той факт, що шосте місце від першого відділяли лише п’ять очок. В першому турі цього етапу змагань чудову гру продемонстрували «Деміурги» (на знімку), які дали правильну відповідь на 11 запитань з 12. Проте в другому турі в них зовсім не пішла гра і команда відповіла лише на три запитання, що дозволило «Чемпіонам» вийти на перше місце. «Фенікс», завдяки перемозі в цьому турі, наздогнав «Деміургів», на четверте місце вийшла жвирківська команда «1715». В третьому турі «Чемпіони» (капітан Олександр Хлевной ) не дозволили собі розслабитись і здобули важливу для себе перемогу. Другою фінішувала команда «1715» (капітан Тарас Малюх). Невпевнена гра в двох заключних турах не дозволила «Деміургам» (капітан Микола Сідельник) піднятися вище третього місця.

Після трьох етапів на першому місці цілком закономірно йдуть «Чемпіони», які перемогли в двох з трьох проведених ігор, що дозволило їм набрати 24 бали і піти у відрив. А ось в боротьбі за друге і третє місця поки що нічого не зрозуміло: другою йде команда з міста Червоноград «No Limits» (капітан Андрій Наконечний), яка набрала 18 балів, на один бал від неї відстають «1715» та «Деміурги», а замикає коло претендентів на призові місця з 15ма балами «Фенікс» (капітан Богдан Лисий). До закінчення турніру залишаються два етапи.

Організатором четвертого етапу XI юнацького чемпіонату та IIІ етапу IX чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – дискоклубу «Вікторія», інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської гімназії, інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини – ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада відзначають своє професійне свято ...