Home / Новини культури / Світло “Ліхтарика” – дітям

Світло “Ліхтарика” – дітям

Найменші читачі отримали другий  випуск альманаху "Ліхтарик", який видає Червоноградське літературно-мистецьке об’єднання "Третій горизонт". Це перший і, на жаль, поки що єдиний суто дитячий альманах у нашому краї. Він виходить друком раз на два роки й адресується дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Хоча і старші читачі знайдуть у ньому багато цікавого.

У передмові "Дорогі Українські Сонечка!" редакторупорядник Ігор Дах пише: "…читаючи "Ліхтарик", ви помандруєте у світ цікавого, не захмареного дитинства. Навчитесь любові до природи, до наших найменших друзів  тваринок і пташок, а відтак, до своєї рідної України. Виростайте щасливими  на потіху своїм батькам. Бажаємо вам усмішки, радісного та безхмарного дитинства…".

У "Ліхтарику" вміщено вірші, оповідання, пісні. Важливо, що серед авторів альманаху є багато педагогів, які працювали або працюють з дітьми і добре знають їх психологію  Надія Олемар, Людмила Ржегак, Любов Степчук, Ольга Голузинець, Марія Обшарська, Валентина Ковальчук та інші. Окрім місцевих авторів з Червонограда та Сокальщини, надруковано твори побратимів по перу з Дрогобиччини  Андрія Хрущака та Василя Ткачика. Таким чином "Третій горизонт" прагне розширити у своїх виданнях географію авторства.

А  що то за дитячий альманах без участі дітей? Свій дебютний етюд "Осінній парк" надрукував четвертокласник Червоноградської СШ №8 Маркіян Лехман.

Редколегія альманаху вдячна за співпрацю керівнику місцевого дошкільного навчального закладу "Теремок" Наталії Мастикаш та методисту Наталії Дмитрук за співпрацю у підготовці матеріалу. Адже "Ліхтарик" ілюстровано фотографіями саме з цього дитячого садочка.

Тарас ЛЕХМАН,
прессекретар Червоноградського літературномистецького
об’єднання "Третій горизонт".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ стала фіналісткою обласного проекту «Ідея змінює країну»

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ, ...