Home / Новини культури / У Сокальській гімназії стартував XI-й юнацький чемпіонат Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?»

У Сокальській гімназії стартував XI-й юнацький чемпіонат Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?»

У приміщенні Сокальської гімназії стартував XIй юнацький чемпіонат Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». Приємно відзначити, що число людей, які бажають взяти участь в інтелектуальних іграх, постійно зростає. Так, на першому етапі яблуку ніде було впасти, оскільки до участі в турнірі зголосилися аж 29 команд, які представляли Сокальські гімназію, школи №№2, 3, 4, 5, Червоноградський Будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК, Реклинецьку, Поторицьку, Сілецьку, Бутинську, Забузьку, Жвирківську, Тартаківську, Хлівчанську школи.
Цей етап пройшов в дуже цікавій та напруженій боротьбі. Команди вдало відповідали практично на всі запитання та й інтрига трималася до фінішу. Лідерство після першого туру змагань захопила команда Сокальської гімназії – «Guarana» (на знімку, капітан Олена Томчук). Проте після цього вона дуже слабко відіграла другий тур, що дало змогу іншим наздогнати та навіть випередити її. Заключний третій тур перетворився на боротьбу не лише інтелекту, а й нервів. Завдяки стабільній грі в усіх трьох турах перемогу в змаганнях виборола команда Сокальської школи №3 – «Ведмедик CORE» (капітан Ігор Гулягродський). На одну вірну відповідь від неї відстала «Guarana» і на дві – команда Червоноградського БУТ – «В десятку» (капітан Софія Ващук). Багато команд позитивно вирішували інше завдання – потрапити до списку 24 кращих, які й продовжать між собою боротьбу за чемпіонський титул. Така висока щільність результатів гарантує цікаві і напружені змагання в наступних чотирьох етапах.

Організатором першого етапу XI-го юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділи освіти та у справах сім’ї, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань: інтернетмережі «BestLink», ПП «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської гімназії, інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини – ТРК «Сокаль», інтернетпорталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос знад Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Все новости Полоцка и Новополоцка на сайте www.0214.by

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Митці Сокальщини виступили на Радехівщині

7 жовтня в рамках ІІ обласного ...