Home / Новини культури / У Сокальській гімназії відбувся III етап XI юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

У Сокальській гімназії відбувся III етап XI юнацького чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

В змаганнях взяли участь 22 кращі шкільні команди Сокальщини, які представляли гімназію, ЗШ №2, ЗШ №3, ЗШ №5, Червоноградський Будинок учнівської творчості, Великомостівський НВК, Поторицьку, Сілецьку, Бутинську, Тартаківську школи.

Цей етап мав трохи прояснити ситуацію в турнірній таблиці, проте ще більше її заплутав. Гра проходила під знаком гім•назії, адже два найвищих щаблі п’єдесталу пошани залишились за командами, які представляли Сокальську гімназію.

Перемогу в етапі, завдяки стабільно потужній грі протягом всіх трьох турів, здобули "Бандерівці" (капітан Ольга Марущак), друге місце в "Кумпелі" (капітан Наталія Ковальчук), і бронза в команди Червоноградського БУТу "Lucky strike" (капітан Тетяна Котик).

Після трьох ігор можна сказати, що в двох заключних етапах буде гаряче, так як лідером змагань залишається команда Червоноградського БУТ "В десятку" (капітан Софія Ващук), в неї 62 бали, по 58 набрали "Кумпелі" та "Lucky strike", на четвертому місці з 54 балами йде "Guarana"(Сокальська гімназія, капітан Олена Томчук), на два бали менше в команди Сокальської ЗШ №3 "Ведмедик CORE" (капітан Ігор Гулягродський).

А в дискоклубі "Вікторія" пройшов II етап IX чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?". В змаганнях взяли участь 18 команд, які представляли Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, Новий Витків, Жвирку. Після кожного запитання ситуація в турнірній боротьбі змінюва•лась як в калейдоскопі. Трішки сильнішими за інші команди виявились "Деміурги" (на знімку) (капітан Микола Сідельник), які записали до свого активу перемогу в цій напруженій грі. Варто зазначити, що у попередньому етапі вони посіли останнє місце, а тут  відразу перше, що і дозволило їм продовжити боротьбу за титул. Друге місце, завдяки потужному фінішному старту, виборов "Новий формат" з Червонограда (капітан Тетяна Дуброва). Потужна гра в усіх трьох турах дозволила ще одній червоноградській команді "No Limits" (капітан Андрій Наконечний) фінішувати третьою.

Після двох етапів дуже важко сказати чим закінчиться цей чемпіонат, адже між лідером змагань та командою, яка йде на шостому місці, лише п"ять залікових балів. На першому місці йде команда "No Limits", яка набрала 14 балів, другими йдуть "Чемпіони" (капітан Олександр Хлевной), у них теж 14 залікових очок, проте поступаються лідеру за додатковими показниками. По 11 балів набрали команди "Новий формат" і "Деміурги", на п’ятому місці розташувався "Фенікс" (капітан Богдан Лисий) з десятьма балами і лише шосте місце та дев"ять балів в п’ятиразового чемпіона Сокальського району  жвирківської команди "1715" (капітан Тарас Малюх). Зараз можна спрогнозувати лише те, що в наступних трьох етапах, які залишились до фінішу чемпіонату, буде не менш гаряча боротьба за право стати чемпіоном Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?".

Організатором третього етапу XI юнацького чемпіонату та II етапу IX чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?" виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.
Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань  дискоклубу "Вікторія", інтернетмережі "BestLink", фірмі "Ніка", піцерії "Фігаро", працівникам Сокальської гімназії, інформаційним партнерам ігор "Що? Де? Коли?" на теренах Сокальщини – ТРК "Сокаль", інтернетпорталу "Сокаль і Сокальщина", часопису "Голос знад Бугу".

Володимир ВОЙТЮК,
президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбудеться відкритий конкурс хореографічних колективів “DANCE FEST”

9 вересня у районному народному домі ...