Home / Новини культури / УКРАЇНСЬКИЙ “КРИШТАЛЬ” ЗАЧАРУВАВ ПОЛЯКІВ

УКРАЇНСЬКИЙ “КРИШТАЛЬ” ЗАЧАРУВАВ ПОЛЯКІВ

Весною 2010 року мені, як заступникові голови районного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українських офіцерів", надійшла пропозиція  від 1-го заступника коменданта поліції повітової в Грубешові (Республіка Польща, воєводство Люблін) Адама Гронкевіча: організувати виступ вокального колективу з України на святкуванні з нагоди  91-ї річниці поліції Польщі.

Директор Сокальського БДЮТ Марія Поліщук, до якої я звернувся, з ентузіазмом сприйняла таку пропозицію і запропонувала вокальний ансамбль "Кришталь". Він був створений в 2005 році з учнів шкіл. Нині дехто з них навчається у вищих навчальних закладах, але й далі співає в ансамблі. 17 липня ц. р. ансамбль "Кришталь" у складі  Ганни Михайлюк, Олександри Думанської, Мар’яни Романяк, Мар’яни Стасюк та Станіслава Андрусіва  виступив в Грубешові. Слухачі  прийняли його дуже тепло.

Це свято було особливим. Адже цьогоріч повітовій поліції в Грубешові було вручено прапор (досі вона його не мала). Святкування проходило на рівні воєводства, в урочистій церемонії взяло участь керівництво поліції воєводства Люблін та керівництво всіх повітових поліцій воєводства.
Серед запрошених офіційних осіб була присутня делегація УМВСУ у Волинській області на чолі з начальником управління генерал-майором міліції І. Прошковським.

Під час урочистостей я вручив комендантові повітової поліції в Грубешові Кшиштофу Бартосєвічу вітальну адресу від  нашого осередку. Після концерту учасникам  ансамблю "Кришталь” вручили пам’ятні подарунки, їх пригостили смачними стравами, провели їм екскурсію Грубешовим, зокрема, вони відвідали костел, у якому зберігається ікона Сокальської Божої Матері.

Від імені нашого осередку висловлюю подяку учасникам ансамблю "Кришталь" (керівник Наталія Криштальська) за гідне представництво нашої держави у Республіці Польща, а також дякую всім, хто долучився до підготовки та організації поїздки ансамблю в м. Грубешів.

Сергій МАНДАТ,
заступник голови Сокальського районного осередку
Всеукраїнської громадської організації
"Товариство українських офіцерів".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Митці Сокальщини виступили на Радехівщині

7 жовтня в рамках ІІ обласного ...