Home / Новини культури / В Ровеснику відпочивали діти з Донецької області

В Ровеснику відпочивали діти з Донецької області

З 5 по 9 січня у ОЛК «Ровесник» ДП «Львіввугілля» на Різдвяні свята завітали діти із різних регіонів України, щоб змістовно провести своє дозвілля. У складі делегацій були діти із міста Бровари Київської області, а також – 39 дітлахів, батьки яких працюють на вугільних підприємствах ДП «Селидіввугілля» Донецької області. Гості із Донеччини приїхали на запрошення голови РО НПГУ м.Червонограда Віталія Оніжука.

Під час перебування на гостинній Галицькій землі, вони скуштувати дванадцять традиційних страв під час святої вечері, побували на Службі Божій, взяли участь у обрядових дійствах на Святвечір та Різдво, відвідали з екскурсією шахтарський Червоноград. Разом із настоятелем церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України отцем Володимиром Ващуком діти колядували та щедрували, побували й в інших храмах та біля головної ялинки міста.

Цікавою й змістовною була для малечі поїздка на одну із копалень ДП «Львіввугілля» – шахта «Великомостівська». Заступник начальника ДСУ Володимир Мацюра та гірничий диспетчер Костянтин Періх розповіли та показали, як працює вуглевидобувне підприємство.

А «родзинкою» їхнього перебування стало відвідання неповторного різдвяного Львова. За відгуками школярів, вони отримали незабутні враження від поїздки, залишилися надзвичайно задоволеними, що мали можливість побувати та побачити красу Прибузького краю. Для багатьох з них ця поїздка є першою на Західну Україну. Тут вони знайшли нових друзів та з приємними враженнями повернулися додому.

Сокаль FM

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Хлівчанах на Сокальщині відзначили 100-річчя від створення ЗУНР

3 листопада в Народному Домі с. ...