Home / Новини культури / В Сокалі відбувся фінальний етап IX чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

В Сокалі відбувся фінальний етап IX чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

У приміщенні диско-клубу "Вікторія" відбувся фінальний етап IX чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?", який назвав нового чемпіона Сокальщини з цієї інтелектуальної гри. В змаганнях взяло участь 18 команд, які представляли Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, Новий Витків, Жвирку. Головними претендентами на перемогу були команди "Чемпіони" (капітан Олександр Хлевной) та "No Limits" (Андрій Наконечний) з Червонограда. Для тріумфу в турнірі "Чемпіони" могли посісти навіть друге місце, а ось "No Limits", окрім перемоги в етапі, потрібно було, щоб їх основні суперники посіли місце нижче другого. Певні шанси на перемогу зберігала й команда "Деміурги" (Микола Сідельник). Також “гарячою” обіцяла бути боротьба за третю сходинку п’єдесталу пошани. Окрім "Деміургів" на неї претендував п’ятиразовий чемпіон Сокальського району – жвирківська команда "1715" (Тарас Малюх), "Легенда" з Радехівщини (Андрій Наконечний) та минулорічний бронзовий призер – "Фенікс" (Богдан Лисий).

Перший тур в боротьбі за перемогу не вніс ніякої ясності, адже головні претенденти дали по 8 правильних відповідей з 12 можливих. А ось другий тур завершився впевненою перемогою команди "Деміурги", в якої з’явилися певні шанси на перемогу в турнірі. Проте в третьому, завдяки надпотужному фінішу, команда "Чемпіони" (на знімку зліва) оформила свій третій титул переможця чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?".

Варто зазначити, що перемога "Чемпіонів" стала цілком заслуженою, адже вона здобула перемогу в трьох з п’яти проведених етапів турніру, набравши при цьому 39 очок з 50 можливих.

Срібним призером турніру з 31 балом стала команда "No Limits" (на знімку справа). І замкнули трійку лідерів "Деміурги", у яких також 31 очко, проте вони поступились команді "No Limits" за кількістю взятих запитань. До того ж варто зазначити, що "Деміурги" (на знімку в центрі), після останнього місця на старті турніру, в чотирьох наступних етапах здобули призові місця, що дозволяє з оптимізмом дивитись в наступний ювілейний сезон.

Всі призери чемпіонату відзначені цінними призами, за які щира подяка відділу освіти Сокальської РДА та спонсорам.

Організаторами IX юнацького чемпіонату Сокальського району з гри "Що? Де? Коли?" виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – •диско-клубу "Вікторія", інтернет-мережі "BestLink", фірмі "Ніка", піцерії "Фігаро", працівникам диско-клубу "Вікторія", інформаційним партнерам ігор "Що? Де? Коли?" на теренах Сокальщини – ТРК "Сокаль", інтернет-порталу "Сокаль і Сокальщина", часопису "Голос з-над Бугу".

Володимир ВОЙТЮК,
президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творчі колективи Сокальського району побували на Яворівському полігоні.

4 лютого творчі колективи Сокальського району ...