Home / Новини культури / В Сокалі презентували нову книгу “Футбол Прибузького краю”

В Сокалі презентували нову книгу “Футбол Прибузького краю”

В Сокалі презентували нову книгу "Футбол Прибузького краю"

В Сокалі презентували нову книгу "Футбол Прибузького краю"

В Сокалі презентували нову книгу "Футбол Прибузького краю"

18 жовтня в Сокалі відбулась презентація книги «Футбол Прибузького краю». Нове видання – це більш як 300 сторінок історії гри мільйонів на Сокальщині (від 30-х рр. ХХ століття). У ній розміщені матеріали про команди Сокаля, Червонограда, Соснівки і ще близько 50 команд Сокальщини. Книга має багатий ілюстративний матеріал, в ній вміщено близько 300 фотографій

Автор твору, спортивний громадський діяч, багаторічний голова Федерації футболу Сокальського району Ярослав Підкіпняк, запросив на зустріч з новою книгою людей, які допомогли виданню побачити світ: багатьох своїх друзів, меценатів, спортсменів, вболівальників, любителів футболу, голову Сокальської районної ради Миколу Паська, керівника апарату Сокальської райдержадміністраці Віру Левандовську, Сокальського міського голову Вадима Кондратюка, директора Червоноградської друкарні Олександру Червінську.

Ярослав Підкіпняк розповів, що книга «Футбол Прибузького краю» є унікальною, адже вона охоплює всі населені пункти Сокальщини, розповідає про історію розвитку футболу на наших теренах починаючи з 1902 року. В ході презентації виступаючі дякували Ярославу Підкіпняку за нелегку працю, результатом якої стала своєрідна енциклопедія історії розвитку футболу в Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ стала фіналісткою обласного проекту «Ідея змінює країну»

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ, ...