Home / Новини культури / В Сокалі відбулися півфінальні ігри КВК профорієнтаційного спрямування “Крок до мети”

В Сокалі відбулися півфінальні ігри КВК профорієнтаційного спрямування “Крок до мети”

Що таке КВК? Це не просто акторська гра на сцені, не сценарій, який треба визубрити… КВК  це гра емоцій та почуттів… Драйв, енергія, яка виходить з тебе на сцені, та дарує радість іншим… Це світ, де існує багато почуттів, яким хочеться і треба ділитись з іншими… Це робота в команді… Коли учасники розуміють один одного без слів… підтримують, жартують… Найкраща подяка учасникам КВК  це посмішки та оплески глядачів, їхні очі повні радості…

18 жовтня у приміщенні Народного дому, що у м. Сокалі, відбулись півфінальні ігри КВК профорієнтаційного спрямування "Крок до мети". Сокальський район представляла команда "Веселі малярі" Перетіцької загальноосвітньої школи ІІІІ ст. До них позмагатись приїхали: команда "Армія" Червоноградського навчальновиховного комплексу №10, команда "Марафет" Кам’янкоБузького району (загальноосвітня школа №3 м. Кам’янкаБузька), команда Радехівського району "Дмитрівські кухарики" (загальноосвітня школа ІІІІ ст. с. Дмитрів).

Компетентне журі під головуванням першого заступника директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Буртника, оцінювало конкурси "Ким бути? Ось в чому питання!", де кожна з команд представляла свою назву, гасло у вигляді гумористичного естрадного дійства та демонструвала логічно пов’язані між собою жарти, мініатюри, пісенні пародії на тематику професійного самовизначення. Завдання конкурсу "Рекламний ролик про професію"  прорекламувати красиво, швидко, динамічно та з гумором професію, використовуючи всі можливі ресурси  малюнки, музику, вірші, реквізит. У музичному конкурсі "Пісенна карусель" командам потрібно було показати професії у вигляді сюжетно пов’язаних пісенних та танцювальних пародій, конферансу, жартів, мініатюр.

Переможцем цьогорічного півфінального конкурсу стала команда Перетіцької загальноосвітньої школи  ІІІІ ст.  "Веселі малярі". Розумні та кмітливі, точні та швидкі, природжені оптимісти, водночас мрійники і танцюристи, які шанують національні традиції, цінності, української пісні, зуміли довести, що вони найкращі. Звичайно, допомагали їм вчителі та директор школи Марія Чорна. "Коли не вистачало сил на підготовку, допомагали, підбадьорювали нас наші вчителі",  розповіла капітан команди Христина Демкович.

Також команда сокальчан  завдячує в перемозі і спонсорам. Адже костюми їм допоміг придбати директор ТОВ СП "Скомекс" Віктор Захарко, декорації та солодощі – директор МТВ ПП "Ніка" Марія Шамборовська, гостинці та призи – директор ТзОВ "Дукат" – Надія Кшановська.
Сокальський районний центр зайнятості висловлює подяку тим, хто допоміг підготувати та провести його на належному рівні, а саме: Олександру Новацькому  головному редактору КП ТРК "Сокаль", Марині Громик  відеооператору КП ТРК "Сокаль", директору Сокальського народного дому Ользі Мамуладзе, звукооператору Народного дому Роману Мельоті, начальнику відділу освіти Сокальської РДА Роману Монастирському, Ользі Зигмунд  директору Сокальської санаторної школиінтернату для дітей хворих на сколіоз, Орисі Багрій  власниці салонумагазину "Камелія" та ін.

Півфінальний конкурс закінчився… Проте, 27 жовтня команда "Веселі малярі" буде брати участь у фіналі гри КВК "Крок до мети" у приміщенні Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді. Бажаємо їм успіху!

Лілія ШУНЬКІНА,
заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості.

Самые свежие новости  со всего мира.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ стала фіналісткою обласного проекту «Ідея змінює країну»

Лідер регіонального учнівського парламенту Сокальського БДЮТ, ...