Home / Новини культури / У Завишні відбувся семінар працівників культури та бібліотекарів Сокальщини

У Завишні відбувся семінар працівників культури та бібліотекарів Сокальщини

У Народному домі села Завишень відбувся семінар працівників культури та бібліотекарів Сокальського куща, присвячений 160ій річниці від дня народження Віктора Матюка. Завишенці представили усний журнал «Галицький Боян». З його сторінками гості семінару мали можливість ознайомитися завчасно, подивитися на світлини з життя композитора. А усний журнал складався з п`яти сторінок: струни дитинства; музика – це його життя; в його душі витали Бог і Україна; велич таланту митця; не згасає пам`яті свіча.

Демонстрацію журналу розпочали учасники художньопросвітницького колективу «Дивосвіт»: Оксана Кондратюк, Марія Тарановська, Ліда Комарова, Віталій Гейко, Ірина Кінах, Олег Дикий, Юля Гнатюк, Наталя Пісня, Софія Кінах та Галина Синиця. Кожну сторінку висвітлювали ведучі: Юля Мусій і Віталій Мигаль, Ліля Панків і Роман Пісня, Наталя Мигаль і Тарас Дем`янович, Оксана Сенюк і Дмитро Барандій, Галина Зджанська і Олег Солодяк.

В усному журналі брали участь: о. Василь Білецький з церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Завишень та о. Петро Звір з церкви Зіслання Святого Духа смт. Жвирка, котрі говорили про Віктора Матюка, як доброго і патріотичного священика.

Музичні твори композитора Віктора Матюка виконували народний хор «Хлібодар», вокальний ансамбль «Гармонія» та юна вокалістка Галина Горбань.

До семінару оформили народознавчий стенд «Відгомін літ». Ми щиро вдячні мешканцям Завишня та Жвирки за надані експонати. Справжньою окрасою свята стали нові сценічні костюми, придбані за сприяння селищного голови Івана Кошлая та місцевих депутатів. Колектив Народного дому радий співпраці з Жвирківською селищною радою

На жаль, на час підготовки цієї інформації до газети один із активних учасників художньої самодіяльності Дмитро Барандій трагічно загинув. Ми всі сумуємо за ним і висловлюємо співчуття рідним.

Ганна КОВАЛЬ, Ольга ПІСНЯ, працівники Народного дому с. Завишень. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Хлівчанах на Сокальщині відзначили 100-річчя від створення ЗУНР

3 листопада в Народному Домі с. ...