Home / Новини культури / У Львові влаштували акцію для дітей-переселенців “не забувай мене”

У Львові влаштували акцію для дітей-переселенців “не забувай мене”

У Львові влаштували акцію для дітей-переселенців "Не забувай мене". Захід організували в переддень міжнародного дня захисту дітей.

Біля пам'ятника Тарасові Шевченку волонтери влаштували фотовиставку. Це світлини малюків, які змушені були покинути рідні домівки через війну на Сході країни. Під час акції організатори закликали людей приносити необхідні речі для малечі – харчування, підгузки та канцтовари. Крім того, активісти організували збір коштів. Гроші, вилучені із благодійних скриньок, передадуть сім’ям вимушених переселенців, які потребують допомоги.

"Взагалі ми запускаємо довготривалий проект – "Не забувай мене". Щоб звернути увагу суспільства на потреби дітей-переселенців, дітей родин учасників АТО. Показати, що є проблема. Проблема у влаштуванні дітей на розвиваючі гуртки, навчальні школи. Хочеться, щоб львів’яни більше долучалися до допомоги цим дітям", – зазначає голова благодійного фонду "Творці майбутнього" Галина Звір.

"Я вважаю, що на даний момент має бути створений якийсь центр, щоб психологи з ними працювали, дали їм забути ту біду, яку вони пережили. Тому що втратити хату, родину, місце де ти народився і виріс, це є дуже важко для дитини", говорить львів’янка Іванна Жукевич.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі презентували нову книгу “Футбол Прибузького краю”

У четвер, 18 жовтня в Сокалі” ...