Home / Новини культури / Вперше в районі проходив пісенний конкурс аматорської творчості “Золота октава”

Вперше в районі проходив пісенний конкурс аматорської творчості “Золота октава”

Минулої неділі в Народному домі м. Сокаль звучали пісні, танцювальні мелодії, жарти. Вперше в районі проходив пісенний конкурс аматорської творчості "Золота октава", який організувала громадська організація "Світанок". Цей захід зібрав найспівочіших людей. За приз  п’ять тисяч гривень та “Золоту ніку” змагався двадцять один учасник з сіл Сокальщини, вони виконували лише українські пісні. На сцені виступили солісти, дуети, вокальні тріо, квартети, ансамблі. Глядачі, а їх у залі зібралось стільки, що не було де яблуку впасти, оваціями та оплесками зустрічали кожного учасника. Понад двісті членів журі з різних куточків Сокальщини оцінювали виступи аматорів.

У підсумку перемогу здобув наймолодший учасник серед хлопців, 18річний студент Львівського музичного училища ім. Станіслава Людкевича, житель Савчина Назарій МИХАЛЬЧУК (на знімку). Нагороду переможцю вручили начальник відділу культури та туризму Сокальської РДА Лариса Фарин та почесний президент громадської організації “Світанок” Віктор Притулко.

Учасників конкурсу привітала заступник голови Сокальської  райдержадміністрації Наталія Карташова. Вона побажалала їм подальших творчих успіхів, подякувала організаторам заходу за високий рівень підготовки цього пісенного свята.

Детальніше про це читайте у наступних номерах "Голосу знад Бугу".

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.              

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Митці Сокальщини виступили на Радехівщині

7 жовтня в рамках ІІ обласного ...