Home / Політичні партії / Кандидат в народні депутати Володимир В’язівський заявив про зняття своєї кандидатури з виборчих перегонів на Сокальщині

Кандидат в народні депутати Володимир В’язівський заявив про зняття своєї кандидатури з виборчих перегонів на Сокальщині

Подаємо його заяву повнотекстово, яка є на http://viazivskyi.org.ua/news/zayava-pro-suchasnu-politychnu-sytuatsiyu-v-ukrajini-ta-natsionalni-priorytety
 

Заява 
 

Про сучасну політичну ситуацію в Україні та національні пріоритети 
 

Сучасна політична ситуація в Україні б’є на сполох. Провладна банда щодня демонструє свою антиукраїнськість, безвідповідальність та меркантильність. Нівелювання Конституції та законів України стало для чинної влади звичним явищем. У подальшому такі дії можуть призвести до падіння конституційного ладу України та до втрати нашої державності. Не можемо допустити, щоб це тривало і надалі.  Єдиним еволюційним способом змінити ситуацію є майбутні парламентські вибори. Адже, як казав Авраам Лінкольн, виборчий бюлетень сильніший за кулю. Тож маємо політично розстріляти знахабнілу орду.  Виборча кампанія цьогорічних парламентських виборів поступово виходить на завершальну стадію. Уже зараз видно загальну картину електоральних симпатій щодо політичних партій та кандидатів  у мажоритарних округах. Ситуація невтішна…
 

Аналізуючи дані соціологічних досліджень, бачимо, що, відповідно до рейтингів політичних партій, більшість у наступному парламенті може знову отримати сьогоднішній режим. Не краща ситуація і на мажоритарних округах. Так на Львівщині опозиційні сили можуть провести до наступного скликання Верховної Ради України  половину своїх представників, і тоді решта депутатських мандатів опиняться у руках політиків із сумнівною репутацією.       
 

Причин цього явища є декілька. Одна з найважливіших – це небажання до пожертвування особистими інтересами. Власні амбіції, жага влади і бажання слави сьогодні стоять наперекір здоровому глузду та демократичному розвитку України. Відтак опозиційні сили так і не змогли дійти згоди щодо висунення єдиного кандидата на мажоритарних округах. Спроби врегулювати це питання були. Зокрема, звернення громадськості Червонограда і Сокальщини від 18 лютого 2012 року та  активна праця у цьому напрямку Комітету опору диктатурі Львівщини.  На засіданнях КОДу було проведено люстрацію кандидатів у народні депутати, яку я пройшов одним з перших. Крім того, ряд претендентів на депутатське крісло, і я в тому числі, підписали Зобов’язання претендента в кандидати у народні депутати від КОДу Львівщини. Відповідно до цього документа,  кандидати зобов’язались шляхом переговорів або за результатами соціологічних досліджень визначити єдиного кандидата від Комітету опору диктатурі. Ті ж, у кого нижчий рейтинг, погодились зняти свої кандидатури на користь найрейтинговішого. Проте до цього не дійшло. Деякі опозиційні сили унеможливили роботу Комітету опору диктатурі і  відокремились від решти. Тому спільні соціологічні дослідження так і не були проведені.
 

З проханням визначити одного кандидата від опозиційних сил зверталась до кандидатів у народні депутати по 124 Сокальському виборчому округу громада та представники громадських організацій Червонограда та Сокальщини. Проте безрезультатно. Деякі опозиційні кандидати обрали інший шлях – ігнорування інтересів громади і прикривання партійними брендами.  Але час не стоїть на місці, і поки двоє  українців чубляться – може виграти третій. І у даному випадку третім може виявитись провладний кандидат.      
 

Я не є з тих, хто ставить власний інтерес та бажання самоутвердитись вище від національних пріоритетів. Відтак, усвідомлюючи свою відповідальність перед майбутнім, виконуючи підписане мною Зобов’язання претендента в кандидати у народні депутати від Комітету опору диктатурі Львівщини, ЗАЯВЛЯЮ ПРО ЗНЯТТЯ СВОЄЇ КАНДИДАТУРИ З ВИБОРЧИХ ПЕРЕГОНІВ 2012 РОКУ.   
 

Звертаюсь до опозиційних політиків із закликом поставити національні пріоритети вище  власних і партійних амбіцій та об’єднати зусилля у боротьбі зі спільним ворогом – чинною провладною більшістю. Чисельне представництво кандидатів від опозиції в окрузі є проявом демократії, та ще більшим служінням народу та демократії є здатність до пожертви особистими інтересами в ім’я рідної держави. Це реальний крок до зміни нинішнього режиму. На сьогодні це є головним завданням для українського політикуму та громадськості.
Вірю у мудрість наших виборців. Переконаний, що єдиний, кому можна довіряти – це український народ.
 

Досвід козацької доби, славного стрілецтва і вояків УПА  показує, що українці перемагають тоді, коли керуються гаслом: Бог і Україна понад усе, і українець українцеві підставляє плече.          
 

У перемогах гартується нація!     
 

СЛАВА УКРАЇНІ!   ГЕРОЯМ СЛАВА!  
ВОЛОДИМИР В’ЯЗІВСЬКИЙ                
 м. Київ, у день Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня 2012р.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Володимир Гірняк провів особистий прийом громадян у Сокальській районній раді

Особистий прийом громадян – одна із ...