Home / Політичні партії / Мер Бродів, знаючи настрої виборців, не підписав меморандому щодо прийому львівського сміття

Мер Бродів, знаючи настрої виборців, не підписав меморандому щодо прийому львівського сміття

На Львівщині міський голова Бродів Анатолій Белей звернувся до власкора ІА ZIK, щоб роз’яснити ситуацію з поширеною деякими ЗМІ та соцмережами інформацією про те, що Броди є у переліку міст, куди, згідно з підписаним сьогодні, 21 квітня, меморандумом, завозитимуть львівське сміття.

«Попри вмовляння підписати меморандум щодо прийому львівського сміття, який підписаний сьогодні, 21 квітня, у Львівській ОДА, я відмовився це робити і не підписав цей меморандум.

Я знаю позицію громадських активістів нашого міста, я знаю позицію депутатів Бродівської міської ради – вони на це ніколи не погодяться, а я, маючи делеговані повноваження від міської громади, не можу піти всупереч їх волі.

І моя особиста думка – я теж проти того, щоб у Броди завозили нові обсяги сміття. Це питання обговорюється від минулої п’ятниці, і мені відомо, що в додатку до меморандуму зазначено, що Броди повинні прийняти 20 тонн сміття щодня – це близько 200 тонн в тиждень. Ви уявляєте, що буде з нашим сміттєзвалищем, з Бродами?», – обурюється Анатолій Белей.

Крім цього, міський голова Бродів нагадав, що свою руку допомоги Львову Броди простягнули, коли прийняли на свій полігон ТПВ 400 тонн львівського сміття, з труднощами домовившись з громадськими активістами, мешканцями прилеглих сіл.

«Приймаючи рішення про прийняття 40 вантажівок з львівським непотребом, згідно з рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС, депутати Бродівської міської ради у своєму рішенні зазначили, що це буде одноразова допомога Львову – домовленості треба виконувати», – зазначив Анатолій Белей.

Також міський голова Бродів додав, що ймовірно, на найближчий вівторок буде скликана позачергова сесія Бродівської міської ради, з приводу обговорення цього  питання.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася перша сесія Великомостівської об’єднаної територіальної громади

У середу, 22 листопада у Великомостівській ...