Home / Політичні партії / Ми – за перезавантаження. Ми – в Європу!

Ми – за перезавантаження. Ми – в Європу!

Минулої неділі сокальчани знову зібралися на віче після третьої Служби Божої у церкві св. ап. Петра і Павла. Спільно зі священиками промовили молитву.

А потім настоятель катедрального храму о. Ярослав Кащук зачитав Заяву постійного Синоду УГКЦ щодо подій в місті Києві, у якій священнослужителі, зокрема, наголошують: "глибоко занепокоєні діями силових структур на Майдані під покровом ночі, засуджуємо дії, які скеровані на обмеження громадянських прав, зокрема, свободи слова та мирного волевиявлення громадян України. Заявляємо про нашу підтримку і солідарність з усіма, хто на Майдані свідчить про гідність своїх близьких і свого народу", а також Відкритий лист військових капеланів УГКЦ, з яким звернувся єпископ Михаїл Колтун, керівник департаменту партіаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України та військові капелани УГКЦ – учасники сьомого Всеукраїнського з"їзду: "Звертаємось до представни ків державної влади, керівників силових структур, активістів майданів та всього громадянського суспільства України. Кожен керівник, беручи на себе відповідальність за дії людей, має керуватись добром ближнього та всього народу. Накази і дії, спрямовані проти мирних вимог, розцінюються як протизаконні і протилюдські".

Про нелегкий час, який нині переживаємо в нашій державі, говорив декан Сокальського деканату о. Петро Звір, який кілька днів перебував на Майдані у Києві і дуже радий, що побував там, бачив людей зі Сокальщини, які не словом, а ділом відстоюють нашу незалежність.

Ведучий Олександр Новацький також розповів про насичені дні перебування у столиці, спілкування з людьми з різних областей. Координує там сокальчан Володимир Гнідець, котрого можна знайти поблизу Будинку профспілок, де стоїть намет зі Сокаля. А бажаючим поїхати на Майдан треба звернутися у Штаб національного спротиву, який знаходиться у районній раді (тел. 7-20-82, 7-20-84). Можна також допомогти хто чим може: продуктами, одягом.

Слова подяки і підтримки висловили сокальчанам, котрі були і нині перебувають у Києві (а це дуже багато людей) міський голова Богдан Зарічний, заступник голови районної ради Володимир Чуб, учасники Майдану.

Любомир Чабан зачитав Заяву Сокальської районної організації всеукраїнського об"єднання ветеранів. У ній вони заявили про рішучий намір відстоювати євроінтеграційний розвиток України, а також висловили обурення ганебними антидемократичними діями влади, що виявилися у жорстокому побитті мирних учасників протестів. Власні вірші, приурочені подіям на Майдані, прочитали союзянка, політв"язань, учасник Кенгірського повстання Марія Петрощук і вчителька другої школи м. Сокаль Світлана Недоступ.

– Україна – це ми, ми – це нація, ми – народ, той, хто піднявся і сказав: "Досить. Ми – за перезавантаження. Ми – в Європу!", – сказав О. Новацький.

Віче завершилося виконанням Гімну України.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Сокальської районної ради не підтримали звернення, яке стосувалося підвищення ціни на газ

2 листопада пройшло ІІ пленарне засідання ...