Home / Політичні партії / На Михайлівській площі Києва відбувся Форум об’єднаної опозиції «За Батьківщину»

На Михайлівській площі Києва відбувся Форум об’єднаної опозиції «За Батьківщину»

В суботу, 12 травня, на Михайлівській площі Києва відбувся Форум об’єднаної опозиції «За Батьківщину». Це – знакова подія для всього українського суспільства та добрий сигнал для демократичної світової спільноти. Об’єднання опозиції, яке багатьом скептикам здавалося малоймовірним і нездійсненним, стає реальністю і набирає конкретних форм. Ми, українці, вкотре доводимо, що здатні жити не минулим, а готові спільно працювати заради майбутнього України. Аналізуючи ситуацію в Україні за останні два роки, приходиш до висновку, що за понад 20 років незалежності Україна вперше опинилася у надзвичайно загрозливій ситуації. Влада повністю втратила довіру українського народу і опинилася фактично в міжнародній ізоляції. Водночас, стає реальністю втрата демократичних цінностей та перетворення України з вільної європейської країни на тоталітарну державу-ізгоя.

Щоб запобігти міжнародній ізоляції та соціальноекономічній катастрофі, на цьому святому для всіх українців місці, в самому серці нашої столиці, й зібрався Форум Об’єднаної опозиції, щоб запропонувати Україні Програму спільних дій – програму виходу України з соціальноекономічної кризи, програму розвитку нашої держави і повернення її до європейського шляху. Проект Програми під назвою: «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя» був озвучений Арсенієм Яценюком, затверджений учасниками Форуму одноголосно та запропонований українському суспільству для всенародного громадського обговорення.

Також Форум одностайно ухвалив Резолюцію, яка зобов’язує провести протягом травнялипня 2012 року Форуми опозиційних сил в усіх регіонах України, на яких обговорити проект Програми дій, а також згуртувати всі сили Об’єднаної опозиції та розпочати рішучий наступ проти нинішньої кримінальної окупаційної влади.

«У нас в країні багато партій, але Батьківщина з великої літери у нас одна, і тому сьогодні об’єднана опозиція стала в проломі за Батьківщину. Свавіллю бандитизму влади ми, опозиція, протиставили наше єднання. Перейшовши через амбіції, через вузькі партійні інтереси, ми будуємо єдиний фронт боротьби, який переможе і звільнить Україну», – наголосив ведучий Форуму Олександр Турчинов.

У Форумі брали участь лідери опозиційних політичних сил, народні депутати, представники духовенства та творчої інтелігенції. На Форум прибуло близько трьох тисяч делегатів з усіх областей України.

Зокрема, були присутні перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк, донька лідера «Батьківщини» Євгенія Тимошенко, віцеспікер Микола Томенко, лідери опозиційних фракцій у Верховній Раді Андрій Кожем’якін та Микола Мартиненко, лідери партій «Реформи і порядок» Сергій Соболєв та «За Україну!» В’ячеслав Кириленко, заступник голови Народного Руху України В’ячеслав Коваль, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, лідер «Громадянського опору» Олександра Кужель. Також серед гостей була дружина Юрія Луценка Ірина та предстоятель Української православної церкви Київського патріархату владика Філарет.

Юлія Тимошенко передала дочкою звернення до учасників Форуму, своє вітання листом надіслав і лідер партії «Удар» Віталій Кличко.
«Ми повинні боротися за нову країну, за новий тип політичної еліти, за відповідальний та підзвітний народові уряд. Нам потрібно подолати корупцію, і ми переконані, що Україна має бути частиною Європи. Ми ратифікуємо та підпишемо угоди про асоціацію та вільну торгівлю з ЄС, бо ми – європейська країна», – сказав Арсеній Яценюк.

«Я надзвичайно горда за кожного з вас, хто присутній на форумі, хто проявив волю до об‘єднання. Наше об‘єднання – історичне. Відійшла в минуле вся політична мішура та взаємопоборювання. Залишилося головне – свята справа звільнення України від жорсткої кримінальної окупації», – зачитала Євгенія Тимошенко звернення матері, лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Для всіх українських демократичних партій настав час зрозуміти, що сьогодні немає окремих інтересів та окремих пріоритетів. Є один інтерес і один пріоритет  Українська Соборна Самостійна Держава і людина, як її найвища цінність. Заради цього Об’єднана опозиція готова співпрацювати з усіма, хто бореться з правлячим режимом. Я щиро вдячний нашим соратникам по опозиційній боротьбі за рішення об’єднатися в єдину потужну демократичну команду. Жоден політик і жодна політична сила не збудують нової країни без підтримки людей. І саме тому я закликаю і прошу громадян Сокальщини підтримати наше єднання і нашу боротьбу.

Вірю і впевнений, що вже восени цього року український народ підтримає Об’єднану опозицію на парламентських виборах для того, щоб разом творити нову, справедливу Україну! Слава Україні!

Олег КОЖУШКО, учасник Форуму, голова Сокальської районної організації політичної партії «ВО «Батьківщина», помічник народного депутата України Курпіля С. В.

На знімку: делегація з Львівщини на Форумі.
Фото Віктора Гаврилюка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...