Home / Політичні партії / Звернення депутатської фракції “Батьківщина”

Звернення депутатської фракції “Батьківщина”

Беручи до уваги те, що навколо процедури призначення головного лікаря комунального закладу районної ради «Сокальська центральна районна лікарня» виникло і далі поглиблюється неправильне його розуміння та трактування, відповідально заявляємо  про наше бачення цієї проблеми і шляхів її вирішення. 

Очевидним є те, що керівника комунального закладу «Сокальська ЦРЛ» необхідно призначати якнайшвидше. На наше переконання, ця процедура має відбуватися на демократичних засадах, повинна бути зрозумілою, прозорою та законною. Внесення змін до Статуту комунального закладу СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня»  вимога часу та чинного законодавства України у сфері охорони здоров’я.

Тому, враховуючи пропозиції  інших депутатських  фракцій  в Сокальській районній раді та окремих депутатів, звертаємося до керівників районної ради та райдержадміністрації з вимогою  забезпечити такий порядок процедури призначення на посаду головного лікаря – КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ»:

1. Забезпечення виконуючим обов’язки головного лікаря комунального закладу СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» негайної реєстрації нової редакції Статуту комунального закладу СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня», затвердженого згідно рішення Сокальської районної ради  № 309  від 11.10.2012 року. 

2. Забезпечення головою Сокальської районної ради безумовного виконання рішення районної ради  № 310 від 11.10.2012 року  «Про внесення змін в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів», а саме,  видання ним розпорядження про відбір кандидатів на посаду головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ».

3. Неухильне дотримання вимог чинного законодавства України під час процедури призначення на посаду головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ». Зокрема, Закону України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я», а саме статті 16, згідно з якою «керівником закладу охорони здоров’я незалежно від форми власності може бути призначено лише особу, яка відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, що встановлюються центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я».

4. Неухильне дотримання вимог вищевказаного Закону України, згідно з яким «керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту».

5. Обов’язковою умовою призначення на посаду головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ» повинно бути публічне заслуховування та обговорення Програми і Стратегії розвитку охорони здоров’я Сокальського району кожного з претендентів на цю посаду.

6. Рішення щодо призначення на посаду головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська ЦРЛ» приймається виключно на сесії Сокальської районної ради шляхом таємного голосування, оскільки така форма голосування дає змогу депутатам бути чесними перед собою, політичною силою, яку вони представляють, а також перед виборцями.

Дотримання цього порядку дозволить цивілізовано та демократично  вирішити  питання призначення головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня». Закликаємо до розуміння і відповідальності керівників районної ради та районної державної адміністрації. Просимо всіх депутатів підтримати це звернення на черговій сесії районної ради та оприлюднити його в засобах масової інформації Сокальського району, а саме: в газеті «Голос знад Бугу», на телерадіокомпанії «Сокаль», на офіційному вебсайті районної ради.. 

Олег КОЖУШКО, голова депутатської фракції «Батьківщина».

Звернення оприлюднено та підтримано депутатами районної ради на пленарному засіданні XVIII сесії Сокальської районної ради – 28 грудня 2012 року.

ЗВЕРНЕННЯ депутатської фракції “Батьківщина” в Сокальській районній раді до голів районної ради, районної державної адміністрації, депутатського корпусу районної ради та громадськості Сокальського району

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Сокальської районної ради не підтримали звернення, яке стосувалося підвищення ціни на газ

2 листопада пройшло ІІ пленарне засідання ...