Home / Політичні партії / Обговорили права інвалідів

Обговорили права інвалідів

20 квітня голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Андрій Корнат взяв участь в конференції «Хід виконання Конвенції ООН «Про права інвалідів», обласної та районної комплексних програм соціального захисту і реабілітації інвалідів на 201114 роки», яку організувала Сокальська районна асоціація інвалідів.

Ці питання є надзвичайно важливими сьогодні, адже від вступу в дію Конвенції ОOН в Україні у березні 2010 року, держава не зробила нічого, щоб цей документ виконувався. Натомість за останні десять років кількість інвалідів на Львівщині збільшилась удвічі і сьогодні складає 176 тисяч. Зокрема, у Сокальському районі живуть 5087 людей з інвалідністю.

В конференції також взяли участь директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, представники Сокальської районної державної адміністрації та районної ради.

Голова Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова під час конференції визначила важливі проблеми, з якими найчастіше стикаються люди з особливими потребами в районі: відсутність засобів пересування, бар’єрність середовища, проблеми із перевезенням, несприйняття та дискримінація, невиконання законів через відсутність коштів в бюджетах, низький рівень соціального захисту та медичного забезпечення, низький рівень інформування інвалідів про їхні права.

Андрій Корнат пообіцяв допомогти вирішити деякі проблеми в межах компетенції депутата обласної ради. Так, зокрема, потрібно вирішити проблему із встановленням пандусу до обласної комунальної аптеки, що знаходиться на вул. Шептицького в місті Сокалі. Також депутатрухівець ініціюватиме розробку обласної програми санітарнокурортного лікування дітей хворих на ДЦП, на кшталт районної програми, що реалізується на Сокальщині.

Роман ШАРІЙ.

На знімках: під час конференції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підписано розпорядження про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сокальської районної ради

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...