Home / Політичні партії / Першу сесію міської Ради Сокаля перенесено

Першу сесію міської Ради Сокаля перенесено

17 листопада, у залі засідань міської ради розпочала свою роботу перша сесія Сокальської міської ради VІ скликання. І як годиться, за українською християнською традицією депутати разом з священиком – отцем Андрієм Дутчаком мовили "Отче наш", аби з Божою поміччю робити добрі справи на благо громади. А далі відкрила сесію голова Сокальської міської виборчої комісії Надія Саганська, яка проінформувала присутніх про результати виборів депутатів Сокальської міської ради VI скликання та міського голови. Були визнані повноваження 36 депутатів, вона привітала кожного з них та вручила посвідчення. За результатами виборів на посаду Сокальського міського голови перемогу здобув Богдан Зарічний. За нього віддали свої голоси 1389 виборців. Зал тепло привітав новообраного голову.

Колишній міський голова Петро Савчук привітав депутатів із обранням і побажав впертості, наснаги та натхнення в цій нелегкій праці. І просив пам’ятати, що держак від лопати, в який би він партійний колір не був помальований, треба брати в руки і щось робити для міста. Від імені сокальської громади Богдан Зарічний подякував Петру Савчуку за роботу під час трьох каденцій на посаді міського голови.

Далі новообраний міський голова склав Присягу на вірність громаді та народу України та подякував жителям Сокаля за підтримку та довіру й висловив сподівання, що співпраця з депутатським корпусом та виконавчим комітетом буде плідною. Б. Зарічний закликав усіх до згуртованої роботи на благо нашого міста і попросив, щоб політична доцільність не була вирішальною складовою у їхній роботі. Адже проблем у Сокалі в кожній сфері вистачає і треба спільно шукати шляхи їх вирішення.

Опісля перейшли до затвердження порядку денного сесії та 22 депутати, зокрема від районної організації ВО "Свобода", проголосували проти, оскільки не було врахувано їхніх поправок щодо проекту регламенту роботи міської ради, яким керуватимуться народні обранці всю каденцію. На жаль, не всі депутати мали змогу ознайомитись з цим документом, тому й виникла дискусія. Щоб врахувати всі пропозиції аби надалі не було суперечок, депутати створили робочу групу з підготовки нового регламенту. Не менш дискусійним були й питання щодо призначення на посади секретаря міської ради та заступників міського голови, а також кількісного складу депутатських комісій та профілю їх діяльності. Депутати дійшли згоди, що ці питання треба попе-редньо опрацювати. Відтак роботу сесії перенесли.

Любов ПУЗИЧ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підписано розпорядження про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сокальської районної ради

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...