Home / Політичні партії / Резолюція мітингу медпрацівників Сокальського району, прийнята 2 грудня 2013 року

Резолюція мітингу медпрацівників Сокальського району, прийнята 2 грудня 2013 року

Вся Україна та увесь світ, українська діаспора в багатьох країнах світу обурені та шоковані злочинними ганебними діями нашої антиукраїнської влади, яка в ніч на 30 листопада 2013 року жорстоко побила мирну демонстрацію, побила наших дітей тільки за те, що вони хочуть жити в цивілізованій країні і протестували проти непідписання Асоціації з Європою.

Адже молодь, студентство виступили за своє гідне майбутнє, де не буде безправ’я, вибіркового судочинства, приниження гідності, де головною цінністю суспільства будуть право кожного на гідне життя, де гарантується свобода слова, права людини і громадянина, право на гідну медичну допомогу та благополуччя.

Наш «гарант» перейшов межу допустимого, виконуючи волю Кремля, пішов на зраду національних інтересів, показавши повне ігнорування інтересів українського суспільства, проливши кров невинних громадян, показавши на що здатна ця бандитська влада. Їй байдужа доля України та пролита кров дітей.

Але кров людська – не водиця, і за все потрібно нести відповідальність. Ганьба доморощеним яничарам і манкуртам, які прислуговують цій злочинній владі. Ганьба олігархам, які продовжують грабувати нашу Україну і в цей кризовий для держави час примножують свої матеріальні статки.

Ми, тисячний колектив медпрацівників Сокальського району, висловлюємо своє глибоке обурення діями антинародної влади, солідаризуємо з мітингувальниками на столичному майдані та на майданах всієї України.

Вимагаємо негайної відставки уряду, генерального прокурора, дочасних виборів Президента та Верховної Ради, розпуску злочинного «Беркута».

Закликаємо медиків Львівщини, всі колективи, громадські організації підтримати дане звернення і чинити загальний спротив владі.

Закликаємо підтримати мітингуючих в столиці не лише духовно, а й матеріально.
Героям майдану слава! Слава Україні!

За дорученням колективу медиків ініціативна група в складі: Станіслав ДАСЮК – голова осередку Конгресу української інтелігенції, лікар; Орест Ябковський, Михайло Коваль, Ярослав Ворона, Сергій Касян, Любомир Владичко,•Дмитро Романів – лікарі; Галина Шклянка – медсестра.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді депутати хочуть змінити склад виконкому

Депутати Червоноградської міської ради розглянуть проект ...