Home / Політичні партії / Роман Швед здивований заявою мешканців Сокальщини про корупцію в медицині

Роман Швед здивований заявою мешканців Сокальщини про корупцію в медицині

Я прикро вражений появою звинувачень працівників медицини Сокальщини в одному з найганебніших злочинів – хабарництві. Я, як головний лікар, не можу гарантувати, що окремі представники колективу не є просякнутими отрутою корупції. Водночас переконаний, що колектив Сокальської ЦРЛ аж ніяк не можна таврувати найбільшим носієм хабарництва на Сокальщині.

У, так званій, скарзі, яка набула розголосу, про корупцію у Сокальській лікарні, не було вказано жодного конкретного факту або прізвища лікаря. Під скаргою було вказано десять прізвищ скаржників. Ми провели внутрішнє розслідування і виявилося, що половина із вказаних прізвищ належать особам, які давно відійшли у вічність. Цей факт мене обурив і я, як головний лікар, депутат обласної ради, ініціював звернення до районної прокуратури з метою проведення перевірки.

Впевнений, що виразка корупції роз'їдає будь-який колектив за двох умов: якщо є ті, хто готовий брати хабарі, і ті, хто готовий їх приносити.

Я звертаюся до кожного мешканця Сокальщини, кого життєві обставини змусять звернутися до медичних працівників: "Відмовтеся від будьяких ініціативних "знаків поваги". Ці ганебні радянсько-януковицькі традиції повинні померти раз і назавжди!" Водночас, у випадку, якщо хтось із медичних працівників наполягатиме на хабарі або буде нехтувати своїми професійними обов'язками, звертаюся до кожного з пацієнтів або членів їхніх родин невідкладно подавати скарги до правоохоронних органів, органів прокуратури. Крім цього прошу також інформувати про факти таких правопорушень безпосередньо мене для належного реагування. Гарантую, що жоден корупціонер не буде працювати у районній лікарні.

Прошу вашої допомоги у боротьбі з корупціонерами у стінах Сокальської районної лікарні, прошу телефонувати мені за моїм номером телефону: 0679362646.

Кожен з нас прагне жити в оновленій Україні. Очистити та оновити Україну можна лише спільними зусиллями.

Слава Україні!

Роман ШВЕД,
кандидат у народні депутати України.

Члену Конгресу Українських Націоналістів,

депутату Львівської обласної ради

 др. Р. Шведу

Голові Львівської обласної •організації КУН

др. Т. Гентошу

   До Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів надійшло звернення члена Конгресу Українських Націоналістів, депутата Львівської обласної ради др. Романа Шведа у якому зазаначалося про те, що 9 жовтня в газеті "Голос знад Бугу" від імені проводу Сокальської районної організації Конгресу Українських Націоналістів було опубліковано інформацію про те, що 24 лютого 2014 року президією Сокальської районної організації КУН було виключено з Конгресу Романа Шведа, а також засуджено повідомлення ним, як кандидатом в народні депутати, "про партійну приналежність до нашої організації".

З цього приводу вважаємо за потрібне повідомити таке:

1. Станом на 13.10 2014 р. інформація про виключення депутата Львівської обласної ради Романа Шведа не надходила до відома вищого партійного керівництва  Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів.

2. Вищому партійному керівництву не відомо про існування такого керівного органу Сокальської РО Конгресу, як "президія РО", а тим більше прийняття рішення про виключення з організації.

3. Питання про виключення Романа Шведа зі складу членів Конгресу не розглядалося на відповідному рівні керівних органів Конгресу у відповідності до Статутних норм Конгресу п.п. 5.5., 5.6.

4. До Етичної комісії Конгресу не надходили звернення про розгляд питання про виключення з організації члена Конгресу Українських Націоналістів др. Р. Шведа.

Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан БРАЦЮНЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...