Home / Політичні партії / СЛІВ НА ВІТЕР НЕ КИДАЮ

СЛІВ НА ВІТЕР НЕ КИДАЮ

Я, Андрій Михайлович КІНАХ (Йонка), народився 6 березня 1971 року в с. Межиріччя Сокальського району, навчався у СШ №1 м. Сокаля. У 1986 році вступив у Львівський технікум радіоелектроніки за спеціальністю "Радіоапаратобудування", а після закінчення навчався у Львівській комерційній академії за спеціальністю "Економіка підприємств", де брав активну участь у громадському студентському житті, був головою страйкового комітету студентів. У 19971999 роках працював у ТЗП "Оригінал", де пройшов шлях від продавця до комерційного директора. У 19992000 рр. працював менеджером та заступником директора ДВАТ "Західвуглезбутпостач". З 2001го – приватний підприємець. Працюю у сфері міжнародних та внутрішніх вантажопасажирських перевезень. За останні роки заснував декілька підприємств на Україні та за кордоном, які нині успішно працюють, де створив понад 60 робочих місць. У 2006 р. був відзначений як кращий платник податків району, а у 2007ому отримав подяку від Сокальської РДА та районної ради як кращий роботодавець Сокальщини.

Все своє життя перебував в опозиції до будьякої влади, боровся проти корупції у місцевих органах влади, яка особливо процвітає щодо надання дозволів на перевезення. І прикладом цього можуть слугувати три судові справи, які я виграв, як у місті, районі, так і в області.

У мене завжди була чітка громадянська позиція, яка базувалася на чесності та справедливості. Ось чому з особливим піднесенням зустрів Помаранчеву революцію, і з перших її хвилин був активним учасником усіх акцій протестів. Допомагав возити жителів Сокальщини у Київ на Майдан, а нещодавно  під стіни Верховної Ради, щоб долучитися до учасників акції протесту через прийняття Урядом Харківських угод. Нині підтримую чимало акцій ВО "Свобода", бо ця політична сила близька мені по духу. За ці погляди і позицію "свободівця" відчуваю на собі адміністративний тиск. За що й згодом потерпів: у мене забрали дозволи та розірвали угоди на перевезення пасажирів. А також упродовж року на підприємстві були дві комплексні податкові перевірки та три – прокурорські. Хоча знаю чимало підприємств, де уже три роки не було жодної.

Як перевізника мене найбільше турбує питання щодо доріг, які на Сокальщині у вкрай важкому стані. Подекуди ні пройти, ні проїхати, вибоїна на вибоїні, через що у деяких населених пунктах був змушений відремонтувати за власні кошти відтинки дороги, щоб міг проїхати транспорт.

З приємністю прийняв пропозицію Сокальської районної організації ВО "Свобода", щоб балотуватися кандидатом в депутати до обласної ради по мажоритарному округу №49. Чому погодився йти від ВО "Свобода"? Бо ця партія не продукує "тушок", а займається реальними справами. Вона об"єднує справжніх українців, які відстоюють справедливість, порядок та українську державу.

Я  успішний підприємець, тому добре знаю, що потрібно для того, аби проекти перетворювалися на реальні справи, й слова на вітер пускати не звик. Я йду на вибори, щоб боротися із корупцією в різних ешелонах влади. Знаю як можна "зекономити" кошти, повернувши суми "відкатів" чиновникам до казни місцевих бюджетів. А це десятки мільйонів гривень, які можна використати на ремонт доріг на Сокальщині, на будівництво дитячих майданчиків та реконструкцію сільських Народних домів.

Сокальщині, як вода, потрібні інвестори, які б дали поштовх для розвитку економіки, створили нові робочі місця. Я  підприємець, який починав із малого бізнесу. Тож на собі відчув усі ті митарства, які проходить кожен бізнесмен. Сьогодні як ніколи важливо дати "зелену вулицю" малому та середньому бізнесу та захистити їх інтереси, щоб вони зуміли стати на ноги і з часом працювали на благо району. Пригадайте, як, згуртувавшись, перевізники змогли добитися відшкодування за перевезення пільгових пасажирів. Разом ми – сила, яка може відстояти свої інтереси. Важливо відстоювати свою українську ідею, щоб наші діти знали, якого вони родуплемені, берегли традиції своїх батьків та любили рідний край.

Маю сумний досвід з попередніх виборів, коли став свідком фальсифікації голосів. Тож закликаю усіх прийти на вибори 31 жовтня і проголосувати так, як велить ваша совість. І, Боже борони, не проігнорувати вибори. Адже де є гарантія, що Ваш бюлетень згодом не використають для фальсифікації голосів. Не будьте байдужими: вирішується майбутнє наших дітей, а тому не розпорошуйте свої голоси, не голосуйте за маленькі партійки і новостворені проекти, не голосуйте за партії, які продукують "тушок". Адже ніхто, окрім "Свободи" не може реально захистити права українців у місцевих органах влади.

Андрій КІНАХ,
кандидат у депутати до Львівської обласної ради.

ПРИЄМНО, КОЛИ ЛЮДИНА ДОТРИМУЄ СЛОВА

З Андрієм Кінахом благодійний фонд "Карітас"Сокаль працює уже багато років. Підприємець допомагає нам у перевезенні дітей із малозабезпечених сімей, якими опікується наша благочинна організація. Щороку бере активну участь у акції "Помічники святого Миколая" , безкоштовно розвозить подарунки хлопчикам та дівчаткам із малозабезпечених родин по селах району. І не тільки. Він надійний та відповідальний, скільки ми не зверталися до нього за допомогою, він жодного разу не відмовив і ніколи не було такого, щоб не дотримав свого слова. Думаю, що таким людям слова і треба бути депутатами, а не тим, хто багато і красиво говорить, а не робить нічого.

Мар’яна ЯРЕМЧУК, БФ "Карітас"Сокаль.
 ***

Колись Ф. Достоєвський сказав: "Чим більше людина є націоналістом,  тим більше вона є європейцем". Я думаю, що в особі п. Андрія є чітка позиція націоналіста, непохитність і впевненість в його намірах. Він  сильна людина, яку не злякали жодні утиски та залякування.
Отець Василь ПАРТИКА.

***

Громади сіл Смиків, Бодячів, Матів, Залижня, Тартаків, Стенятин, Роятин, Лучиці та Шарпанці щиро вдячні ПП А. М. Кінаху за надану допомогу у перевезеннях школярів, місцевих жителів, аматорів художньої самодіяльності та спортсменів на різні спортивнокультурні заходи, а також за налагодження рейсових перевезень у ці населені пункти та ремонт доріг. А минулорічної багатосніжної зими, коли снігові хурделиці замели дороги і люди два тижні не могли добратися на роботу, Андрій Кінах за власні кошти організував розчищення доріг.

І, звичайно, ми щиро вдячні за виділену матеріальну допомогу на будівництво храмів та їх ремонт у селах Бодячів, Смиків та Тартаків.
В. МАГЕРА, С. ОРЛОВСЬКИЙ, Г. СТУДІНСЬКИЙ, В. ЧЕРЕЧІН  Смиківський, Тартаківський, Стенятинський, Лучицький сільські голови.
о. Роман ЧЕРНЯВСЬКИЙ, о. Олег МАГЕР, о. Михайло КІСІЛЕВИЧ  настоятелі храмів з сіл Бодячева, Смикова, Перв"ятич, Тартакова.

***

Аналізуючи минулий термін роботи депутатів обласної ради, я зауважив одне: щоб змусити їх працювати на благо нашої громади, потрібно кардинально змінювати стратегію розвитку області. І зробити це можуть явно не ті, хто чотири роки дурно протирав у сесійному залі штани, маскуючи свою бездіяльність псевдопатріотичними гаслами. Потрібна свіжа сила і міцна ідея, яку достойно представить у Львові член ВО "Свобода" Андрій Кінах. Андрій Кінах, незважаючи на розбиті дороги та постійні ремонти своїх автобусів, не зрікається перевезення сільських громад цілої Сокальщини та власними коштами допомагає в ремонті доріг району. Разом з ним ми вже котрий рік воюємо зі злодіями, які набивають свої кишені грошима, вкраденими з ремонту наших доріг.

Андрій Кінах захищає інтереси Сокальщини вже сьогодні і впевнено перемагатиме наших ворогів кожного дня.

ВО "Свобода" вірить в його силу  – я підтримую силу "Свободи". Не хочу бути рабом у власній державі.
Ярослав КРАВЧЕНКО, Телязький сільський голова.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підписано розпорядження про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сокальської районної ради

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...