Home / Політичні партії / Свободівці у Львівській обласній раді зареєстрували заяву про скасування пенсійної реформи

Свободівці у Львівській обласній раді зареєстрували заяву про скасування пенсійної реформи

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді вважає, що підтриманий парламентом урядовий проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій» поглиблює соціально-економічну кризу та призводить до зниження рівня життя українців, передусім – найменш захищених верств. Про це йдеться в проекті рішення, який 4 жовтня 2017 року фракція подала до ради, – інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

У заяві йдеться про те, що в законі приховано підвищення пенсійного віку, передбачене зниження коефіцієнту страхового стажу – а це є порушенням конституційних прав громадян, гарантованих ст. 22 Конституції України, згідно з якою при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу  прав і свобод громадян.

Свободівці заявляють, що держава прирікає більшість майбутніх пенсіонерів на голодну старість тільки тому, що вони не знайшли собі офіційного робочого місця в країні, хоча в більшості випадків це є наслідком неефективної державної економічної політики.

«Вимагаємо від Президента України не підписувати закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій» та вимагаємо впровадження пенсійної реформи на підставі Конституції України, на засадах соціальної справедливості та з метою підвищення рівня життя українців», – йдеться в заяві.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді депутати хочуть змінити склад виконкому

Депутати Червоноградської міської ради розглянуть проект ...