Home / Політичні партії / Влада повинна економити на собі, а не на пільговиках!

Влада повинна економити на собі, а не на пільговиках!

Про це заявив народний депутат України Володимир В’язівський під час розмови з чорнобильцями, які протестували минулого тижня під Верховною Радою проти скасування пільг.

За його словами, влада діє цинічно, адже вона вперто не бажає зменшити мільярдні витрати держбюджету на своє утримання, на оздоровлення і перельоти чиновників, на ремонти та інші видатки для забезпечення власного комфорту.

«Навіть меморандум, підписаний прем’єрміністром від імені КМУ з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців, не стримав бажання влади зекономити на пільговиках, соціальні права яких уже неодноразово порушувались», – говорить В’язівський.

Він зауважив, що зараз, щоб отримати навіть законні виплати, чорнобильцям доводиться відстоювати свої права в суді, а влада на виконання таких судових рішень просто не закладає кошти в бюджет, в результаті чого чорнобильці не можуть отримати законні виплати навіть після рішення суду. Але й цього для влади виявилось замало. Законопроектом №9127, підготовленим до другого читання, влада пропонує закріпити за Кабміном право в ручному режимі позбавляти пільг як чорнобильців, так і всі інші категорії пільговиків.

«Цей законопроект говорить про те, що влада вже забула про власні обіцянки. Вона своїми спробами позбавити громадян законних пільг, на фоні зростаючих видатків на своє утримання, продовжує знущатися над громадянами», – обурюється народний обранець.

В’язівський переконаний, що урядовий законопроект спрямований на те, щоб позбавити засобів до існування мільйони українських сімей, оскільки під приводом відсутності коштів у бюджеті будуть скасовані пільги або суттєво зменшено їх розміри.

«Влада має понести відповідальність за те, що не виконуються рішення судів про призначення пенсій, погашення заборгованості з виплат компенсацій і поточних пенсій. Мають бути порушені кримінальні справи по відношенню до винних у невиконанні рішень судів про призначення пенсій чорнобильцям», – відзначив В’язівський.

На його глибоке переконання, громадяни мають висловити своє відношення до нинішньої антинародної влади не лише акціями протесту, а й чіткою позицією під час голосування на майбутніх парламентських виборах.

«Лише так можна змусити владу відмовитися від законодавчого шахрайства і припинити скорочення соціальних виплат», – підкреслив політик.

(Наш кор.).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...