Home / Політичні партії / У Львові відбувся протестний мітинг до другої річниці перебування при владі Президента Віктора Януковича

У Львові відбувся протестний мітинг до другої річниці перебування при владі Президента Віктора Януковича

Минулої суботи у Львові відбувся протестний мітинг до другої річниці перебування при владі Президента Віктора Януковича. На майдані біля пам’ятника Шевченку у центрі Львова зібралося декілька тисяч громадян під прапорами партій ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Фронт змін", НРУ, "Удар", "Українська республіканська партія", "Партія захисників Вітчизни", КУН. Учасники акції тримали плакати з написами: "Політв’язням  волю!", "Ні  Януковичу!", "Другі роковини знищення України!", "Юлі  волю!", "Воля нації  проти сваволі кланів!", "Очистимо владу  буде порядок!", "За соціальну і національну справедливість".        Для проведення мітингу учасники акції зійшлися до пам’ятника Тарасу Шевченку чотирма колонами: ВО "Свобода"  від Львівської обласної ради, "Фронт змін"  від пам’ятника М. Грушевському, ВО "Батьківщина"  від пам’ятника І. Франку, решта опозиційних партій   ід пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів.

Біля мікрофону стояли голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, голова ЛОО "Фронт змін" Степан Кубів, голова ЛОО "Батьківщина" Роман Ілик, голова ЛОО "Свобода" Ірина Сех, депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон, а також народні депутати Степан Курпіль та Віктор Швець, заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Насамперед, слово надали Олегу Панькевичу. Він сказав, що влада буде робити все, щоб роз’єднати людей, бо вона їх боїться і "боїться світла". “Я вдячний політичним силам, які роблять кроки задля об’єднання, заради нашої загальної справи.  підкреслив він.  Зараз вся Україна спостерігає за Львівщиною, бо саме тут живе дух Степана Бандери, звідси шириться дух українського націоналізму, відбувається реальний поступ нації, який зараз так необхідний”.

Микола Томенко зазначив, що сьогодні сумний день  два роки при владі знаходиться Янукович. Нинішня українська влада веде війну проти України та власного народу. Це все нагадує театр абсурду. “Не здивуюся, якщо після податку на бездітність введуть податок на українську мову та повітря!

Гаслом опозиції повинно стати: хто не проти нас, той з нами. Треба всім забути про назви власних партій, амбіції, а головними мають стати слова  гідність, свобода, воля, Батьківщина, Україна. Ціль  змінити владу, реалізувати її треба у конституційний спосіб на парламентських виборах у жовтні цього року, після яких опозиція має створити більшість у Верховній Раді, сформувати український Уряд, оголосити позачергові президентські вибори і не допустити другого терміну президентства Януковича”.

 Степан Кубів сказав, що в Україні два роки триває внутрішня окупація. Депутат додав, що влада чинить тиск і перешкоджає проведенню позачергових сесій райрад, на яких мають ухвалювати заяви щодо порядку винесення імпічменту Президенту ("хороший подарунок Януковичу до річниці"). Також виступаючий зауважив, що організаторам нинішньої акції у Львові чинили перешкоди, аби автобуси не змогли привезти людей на мітинг. За його словами, ці питання розглянуть на наступній сесії обласної ради, причетних до таких дій назвуть поіменно.
Потім надали слово Ірині Фаріон. Вона сказала, що в політиці настав час для сильних, вольових, самодостатніх людей, все слабке треба відсікати. Згадала про ідею Бандери: влада має належати людям та партіям, які сповідують націєцентричну ідею. Натомість маємо в політиці ситуацію, коли все продається. Тобто, мало людей посправжньому відданих ідеї, яку заступили великі гроші ("сонце весело сміється  все на світі продається"). Але не всі політики продажні і люди це мають розуміти. Неможливе втілення ідеї без служіння їй. Для цього нам треба сильнішати і мужніти внутрішньо. Лише за однієї умови "висяться царі"  коли "маліють люди". Повертаймо собі людську та національну гідність  сказала на завершення Фаріон.

Мітинг ухвалив звернення до українського народу, яке передали голові Львівської обласної ради. Звернення по частинах зачитали лідери об’єднаної опозиції на Львівщині Роман Ілик, Степан Кубів та Ірина Сех.

Зміст звернення: в Україні встановлено антинародний режим, мета якого – позбавити українців •гідності, свободи, мови, власних героїв та історії. Відповідно, завдання опозиції  повалити цей режим. Цьому завданню повинно бути підпорядковано все. Запорука його виконання  єдність опозиції та чітка скоординованість дій на всіх рівнях.

При цьому варто мати на увазі, що влада зробить все, аби розколоти опозицію. Ми не маємо права допустити цього.

Після завершення мітингу об’єднаної опозиції молодіжні організації "Свободи", "Батьківщини" та "Фронту змін" до другої річниці президентства Януковича провели флешмоб "Похорон втрачених можливостей".

У символічну паперову труну молодь поклала папірці з написами: "Чорноморський флот", "судочинство", "дипломи", "віра в майбутнє", "соціальний захист", "українська пісня", "свобода слова", "робота", "доступне житло", "демократія", "впевненість в майбутньому". •Далі "похоронна процесія" вирушила до приміщення Львівської обласної державної адміністрації, де учасники флешмобу залишили символічну труну з "втраченими можливостями" біля центрального входу в приміщення ОДА.

Учасники мітингу:

Олег КОЖУШКО, голова депутатської фракції ВО "Батьківщина" в Сокальській районній раді.
Тарас СТАРОДУБ, уповноважений від  депутатської фракції ВО “Свобода" в Сокальській районній раді.
Микола ПАСЬКО, голова депутатської фракції "За зміни" в Сокальській районній раді.

 

Звернення до українського народу про політичну ситуацію в Україні

За два роки перебування Януковича на посаді Президента в Україні встановлено антиукраїнський режим. Його метою є позбавити українців національної гідності, поставити на коліна бідності та загнати в рабство. Цими методами Янукович і його "банда" хочуть перетворити українців на німу масу без власної мови, без власної історії, без власних героїв.

Своїми брудними руками вони трощать здобутки нашої незалежності, забирають у нас право вільного вибору, садять у тюрми лідерів опозиції. Сьогодні вони віддали ставленикам Москви найважливіші державні посади та ізолювали нас від вільного світу. Завтра – вони перетворять Україну на огороджену колючим дротом територію, в якій пануватиме поліцейський терор.

Вони добре знають, що сила народу – в його єдності. Тому з усіх сил намагаються не допустити об’єднання українців.

Плоди діяльності Президента свідчать: він і його команда нефахові і не бажають працювати на розвиток України.

Вони відібрали в українців законні пільги, в підприємців – можливість заробляти, в пенсіонерів – можливість вижити, в усіх українців – жити в нормальній країні. Вони розікрали все майно, що належить народу. Лунають заклики і про “прихватизацію” Укрзалізниці. Вони замахнулися на землю – наше останнє багатство.

Своєю гуманітарною політикою вони послідовно витісняють українську мову із публічного вжитку та інформаційного простору. Кричуща недолугість законопроекту про вищу освіту від Табачника змусила навіть уряд його відкликати.

Енергетичну безпеку вони довели до того, що Україна може втратити свої стратегічні об’єкти: "Енергоатом" та газотранспортну систему.  А ще ми отримали російський флот до 2042 року.

Нефаховість зовнішньої політики довела до міжнародної ізоляції режиму, а заразом і України.

Останні перестановки між Кабміном і РНБО свідчать про те, що в Президента мікроскопічна лава запасних. А простіше кажучи, її немає зовсім.

Виявляється, що всі урядовці безцінні "універсальні солдати", яких куди не поставиш – усюди результат один: найвища корупція в Європі та друге знизу місце за рівнем життя населення.

Що робити?

Насамперед, постійно пам’ятати про нашу мету  повалення режиму. Цій меті повинно бути підпорядковано все – і об’єднання сил опозиції, і політична робота, і агітація, і перемога на виборах. Цій меті повинні підлягати дії як в парламенті і місцевих радах, так і на площах, і майданах.
Режим захоче похитнути нашу віру у перемогу, а тому будьмо готові до провокацій і лавини наклепів і бруду. Режим хоче зруйнувати нашу єдність, і саме її – єдність – ми повинні втримати за всяку ціну.

Ми всі повинні вже зараз готуватися до того, щоб захистити свій вибір в жовтні 2012 року.

Не біймося! Режим сам боїться нас і нашої єдності! Об’єднаний народ – непереможний!

Ми об’єдналися – значить ми переможемо! Боже, нам єдність подай!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підписано розпорядження про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сокальської районної ради

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...