Home / Політичні партії / Юлія Тимошенко: «Наша мета – повернення України на ефективний шлях розвитку»

Юлія Тимошенко: «Наша мета – повернення України на ефективний шлях розвитку»

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та голова громадської організації «Антикорупційний рух» Валентин Наливайченко 12 лютого представили громадськості план порятунку держави – «Заклик до нації» та оголосили про об’єднання зусиль команд з метою повернення України на ефективний шлях розвитку. Політики закликали всіх громадян України долучатися до об’єднаної команди та працювати над повним перезавантаженням країни.

Лідери громадсько-політичного об’єднання наголосили, що зруйнувати клановополітичну систему, яка є основною причиною руйнації української держави, суверенності, здачі її політичних і економічних інтересів, неможливо без кардинальних кроків.

Водночас лідери об’єднання наголосили, що країна має діяти виключно у відповідності до чіткого плану, без необдуманих радикальних дій: «Сучасна ситуація значно трагічніша, ніж була перед Революцією Гідності. Її треба негайно виправляти. Але сьогодні нова революція може негайно перетворитися на неконтрольований бунт, який гарантовано стане засобом вторгнення російського окупанта. Немає сумнівів, що для такого вторгнення вже підготовлено все».

Юлія Тимошенко переконана, що одним з перших етапів порятунку країни є створення нового уряду, який буде непідвладний олігархічним кланам, а, у разі, якщо цього не вдасться зробити – проведення дострокових парламентських виборів одночасно з референдумом про необхідність ухвалення нової Конституції України. Основний Закон країни, на думку лідера ВО «Батьківщина», має затвердити суспільство. «Закликаємо всіх професійних правознавців, політиків, які не втратили честь, моральних авторитетів нації відкласти в сторону всі попередні розбіжності, пробачити один одного та об’єднатися в Громадську Національну Асамблею для розробки незалежно від всіх гілок прогнилої влади Нової Конституції України. Нової Конституції, яка встановить в Україні гармонію та закладе основу нашого стрімкого національного розвитку», – зазначила вона.

На переконання політичних лідерів, тільки нова Конституція зможе відділити судову гілку влади від політичних корумпованих впливів, забезпечити незалежність силових структур від політичних інтересів, запровадити широку фінансову самостійність регіонів та не допустить жодних особливих регіонів з особливим статусом.

«Об’єднання команд Юлії Тимошенко та Валентина Наливайченка сталося дуже вчасно. Це – ознака довіри до Юлії Володимирівни та усієї партії «Батьківщина». Окрім цього – це добрий знак та приклад для усіх демократичних сил нашої держави – як потрібно об’єднуватися навколо проблем, які існують в Україні. Корупція – це те зло, з яким потрібно боротися усім», – заявив під час заходу керівник Львівської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Олег КОЖУШКО, голова фракції ВО «Батьківщина» у Сокальській районній раді.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підписано розпорядження про скликання чергової двадцять п’ятої сесії Сокальської районної ради

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...